.

Çok Beklenen Cardano Ağ Yükseltmesi Binance’den Büyük Destek Aldı

Kripto para borsası Binance, Cardano ‘nun yaklaşmakta olan akıllı sözleşme ana ağının lansmanını destekleyeceğini duyurdu.

Binance’den Cardano Yatırımcılarına Bilgilendirme

ADA ağ yükseltmesi ve hard fork,  yaklaşık olarak 2021-09-12 00:44 (TSİ)’ de başlayacaktır. Binance üzerinde ADA’nın para yatırma ve çekme işlemleri 2021-09-12 00:14 (TSİ) tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

  • ADA ticareti etkilenmeyecektir.
  • Lütfen mevduatların yukarıdaki kesinti süresinden önce işlenmesi için yeterli zaman bırakın. Binance hesaplarında ADA bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağız.
  • ADA ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni jetonların oluşturulmasına neden olmaz.
  • Yükseltilen ağın kararlı olduğunu düşündüğümüzde ADA için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.

Kripto Para Borsaları Entegrasyona Başladı

Alonzo hard forku, kullanıcılara merkezi olmayan finans (DeFi) ve diğer işlevleri açarak, piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para birimine akıllı sözleşme yeteneği sunacak.

Cardano geliştiricisi Input Output Hong Kong’a (IOHK) göre, ABD merkezli dijital varlık borsası Coinbase ve Hong Kong merkezli borsa HitBTC dahil olmak üzere bazı kripto para borsaları Alonzo ağına karşı entegrasyona başladı bile.

Donanım cüzdanları Ledger Nano S ve Ledger Nano X, IOHK tarafından “Alonzo’ya hazır” olarak işaretlendi.

Cardano (ADA), yazı yazılırken yaklaşık 2,5 dolardan işlem görüyor. Bu ayın başlarında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolardan yaklaşık %20 düşük seviyede. Cardano’nun toplam piyasa değeri, piyasaya oranla, yazının yazıldığı sırada yaklaşık %3,98’dir.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar