.

CryptoPunk #6046’nın Sahibi NFT’sini 9,5 Milyon Dolara Satmayı Reddetti

CryptoPunk NFT serisinden #6046 numaralı NFT’nin sahibi, yaklaşık 9.5 milyon dolar değerinde 2500 ETH’lik teklifi geri çevirdi. Teklif kabul edilip NFT satışı gerçekleşseydi bu şimdiye kadar dolar cinsinden gerçekleşen en büyük CryptoPunk satışı olarak kayıtlara geçecekti.

Teklif, CryptoPunks’ın geliştiricisi olan Larva Labs’ın pazar yerinde yapıldı. Poap.eth adlı kullanıcıdan gelen teklifin ardından NFT’nin sahibi Richerd, “Punk’ım satılık değil. Sunulan hiçbir teklifi umursamıyorum.” yazdı.

Söz konusu CryptoPunk NFT’si, serinin sadece %3’ünde bulunan 3D gözlük, %10’unda bulunan sigara ve %4’ünde bulunan saç stili gibi nadir özelliklere sahip.

Richerd adlı yatırımcı, NFT’yi 31 Mart 2021 tarihinde 45 ETH karşılığında satın almıştı. O dönemki fiyatlarla bu miktar 83 bin dolar ediyordu. Richerd’in CryptoPunks’tan toplamda 4 NFT’si var. Bunlar 17 ila 45 ETH arasında değişen fiyatlarla satın alınmış görünüyor. Tamamına 143 ETH ödeme yapılırken mevcut fiyatlarla bu miktar 550 bin dolara denk geliyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar