.

DeFi’de Kilitli Değer 250 Milyar Dolar! LINK,GRT ve LRC Yükselişe Hazır

Bu yılın başlarında DeFi alanında Kilitlenen Toplam Değer (TVL), toplam işlevselliğinin yalnızca %10’u ile 250 milyar dolarlık bir dönüm noktasına ulaştı. Alanın önümüzdeki yıllarda hızlı bir şekilde gelişmeye devam ederken, daha büyük bir kullanıcı tabanına ulaşması bekleniyor. 

Bitcoin ve Ethereum’un en iyi piyasa liderleri, 4 Aralık’taki ağır piyasa çöküşünden sonra enerjilerini tükettiler. Bununla birlikte, DeFi ile ilgili protokoller, gerekli düzeltmeden sonra hızlı bir iyileşme sağladı. Chainlink (LINK), The Graph (GRT) ve Loopring (LRC), yılın başından bu yana kısa sürede yükseliş yaşayarak yatırımcılarının yüzünü güldürdüler.

Chainlink (LINK) 

LINK bir kaç kez başarısız bir ilerleyiş izlese de sonrasında 18,94 dolar seviyesini buldu.  Ek olarak, bu yükseliş trendi ile LINK’in 20 günlük hareketlilik ortalaması (MA) , 50-200 günlük MA’yı geçmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte, varlık yazının yazıldığı sırada %9.17 yükselerek 25.81 dolardan işlem görüyor. 

Chainlink (LINK) Neden Portföyünüzde Bulunmalı?

Chainlink yıl boyunca geliştirici etkinliğinden artış kaybetmeyerek 2021 yılının en gelişmiş projelerinden birisi oldu.

Santiment’ten bir rapor, Chainlink’in Aralık sonundaki yükselişini 4 günde 25.17 dolara yükselttiğini doğruladı. Bu büyük yükselişle, platformun ağ kar/zarar oranı rekor seviyelere yükseldi ve LINK sahiplerinin büyük kar elde ettiği gözlemlendi.

The Graph (GRT)

The Graph (GRT), yıla hızlı bir yükselişle başladı. 1 Ocak’ta 0,6435 dolar seviyelerinde işlem gördü. Yazının yazıldığı sırada varlık, yatırımcısına % 15 kazanç elde ettirdi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) büyük alım fırsatlarına işaret eden güçlü alım bölgelerinde gezinmeye devam ediyor. Önümüzdeki bir kaç hafta içinde GRT’nin 1 dolara ulaşacağı düşünülüyor.

GRT’de Son Güncellemeler

The Graph (GRT), indeksleme ve sorgulama katmanı olan CryptoArt.Ai ile işbirliği gerçekleştirdi. Ayrıca The Graph, platformunu 2022’de Web 3 dünyasına hazır hale getiriyor.

Loopring (LRC)

Loopring (LRC) fiyatı, son 4 gün içinde yükselişe geçiyor. Standart Hareketli Ortalaması (SMA) istikrarlı bir şekilde yukarı doğru hareket ederken, Boğa Piyasası fiyatı 2.5 dolar seviyesine geri çekecektir. Ayrıca, büyük bir alıcı yığını LRC talep ederse, fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine gelecek.

Loopring’deki Son Güncellemeler

Loopring, 28 Aralık 2021’de karşı olgusal akıllı cüzdan uygulamasını başlattı. Bununla birlikte platform, yatırımcıların Ethereum’da işlem ücreti ödemeyi nasıl durdurabileceklerine de ışık tuttu.

LRC 2021’de %140,8’in üzerinde büyüme ile en iyi 2. katman projelerinden biriydi.

DeFi tam donanımlı işlevselliğini yürütmenin yeni yollarını keşfetmeye hazır. Söz konusu projeler, yeni girişimler için acele ediyor. Önümüzdeki günlerde büyük kazanımlar bekleniyor. Bununla birlikte, DeFi 2021’deki performansını göstermeye devam ederse, yarım trilyona yakın piyasa değerini bulacak gibi görünüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar