test

.

Değeri 0,1 Doların Altında Olan En İyi 7 Metaverse Proje

Kripto para piyasasında yakın zamanda sert bir düzeltme yaşandı ve şu anda yatırımcılara sunulan çok sayıda harika Metaverse tokeni var. Bu makalede fiyata göre en düşükten en yükseğe sıralanmış ve 0,1 doların altında değere sahip ilk yedi Metaverse tokeni inceleyeceğiz.

UFO Gaming (UFO)

UFO Gaming, kendisini tamamen merkezi olmayan bir blockchain oyun platformu olarak tanımlıyor. Kendi benzersiz oyunlarını içeren bir gezegen koleksiyonu içeren Dark Metaverse’in oyna-kazan Metaverse’i ve UFO yardımcı programı tokenine sahiptir.

Dark Metaverse’de, her oyunun, Decentraland ve The Sandbox’a benzer şekilde, insanların toprak parçalarını NFT’ler aracılığıyla satın alabilecekleri bir yönetici gezegeni olacak.

Resmi web sitesine göre : “UFO Gaming, geleneksel oyun şirketleriyle onları blok zincirine entegre etmek ve yeni blok zinciri oyun özellikleri geliştirmek için işbirliği yapacak.”

UFO Gaming (UFO), yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte 32 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.00002766 dolardan işlem görüyor. UFO’nun piyasa değeri 712 milyon dolar ve dolaşımdaki toplam arzı 25.7 trilyon. UFO’yu Uniswap, Gate.io, MEXC, LBank, 0x Protocol, ShibaSwap ve farklı borsalardan satın alabilirsiniz.

Starlink (STARL)

Starlink, gerçekten merkezi olmayan ilk Metaverse’i inşa ediyor. Starlink, kendisini merkezi olmayan, topluluğa ait bir sanal proje olarak tanımlıyor.

STARL, Starl ekosistemi için yönetim sembolüdür. Ayrıca STARL, kullanıcıların Uzay Aracı, Uydular ve Topraklar gibi sanal öğeleri satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanır.

Yazının yazıldığı sırada STARL’ın, 24 saatlik işlem hacmi 71 milyon dolar ve 0.00004374 dolardan işlem görüyor. STARL, dolaşımdaki 9,9 trilyon arz ile 436 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Starlink tokeni, OKEx, Gate.io, Uniswap, ShibaSwap ve diğer borsalardan satın alabilirsiniz.

Radio Caca (RACA)

Radio Caca, Maye Musk’ın özel NFT yöneticisidir. RACA, Evrensel Metaverse için yerel simgedir. USM metaverse, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mülkleri üzerinde mağazalar inşa edebileceği ve çeşitli oyunlar oynayabileceği veya oluşturabileceği bir 3D gezegen dünyasıdır.

Radio Caca aynı zamanda dünyanın her yerinde internete bağlı bireyler tarafından işletilen merkezi olmayan bir organizasyondur (DAO).

Yazının yazıldığı sırada RACA, 24 saatlik 203 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0,004761 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 865 milyon dolar ve dolaşımdaki arzı 181,85 milyar.

RACA’yı Poloniex, Gate.io, PancakeSwap, MEXC ve diğer borsalardan satın alabilirsiniz.

inSure DeFi (SURE)

inSure DeFi, kendisini, dünyada bir ilk olan DeFi sigorta sistemi olarak tanımlıyor. Platformun amacı, kripto yatırımcılarına koruma ve istikrar sağlayarak dolandırıcılıklardan ve ciddi portföy devalüasyonlarından kaçınmalarına yardımcı olmaktır.

inSure’ı portföyünüz için bir sigorta poliçesi gibi düşünün. InSure DeFi, hem Ethereum hem de Binance Akıllı Zincirinde bulunan ve platformda yerel kripto para birimi olarak hareket eden SURE adlı çok zincirli bir token içerir.

Yazının yazıldığı sırada SURE, 24 saatlik 1,6 milyon dolar işlem hacmi ile 0,0088 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 237 milyon dolar ve dolaşımdaki arzı 26.79 milyar.

PancakeSwap, Uniswap, QuickSwap borsalarından inSure satın alabilirsiniz.

Verasity (VRA)

Verasity, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir video paylaşım platformudur. VRA, kendisini “Espor ve video eğlencesi için bir protokol ve ürün katmanı platformu” olarak tanımlıyor.

Verasity’nin misyonu, video yayıncıları ve reklamverenler için etkileşim ve reklam gelirlerini artırmaktır. VRA, bir Görünüm Kanıtı (POV) protokolü uygulayarak, görünümlerin botlardan değil gerçek insanlardan gelmesini sağlar.

Yazının yazıldığı sırada VRA, 24 saatlik 102 milyon dolar işlem hacmi ile 0.04196 doladan işlem görüyor. Piyasa değeri, 4,47 milyar dolaşım arzıyla 187 milyon dolar.

Verasity’yi KuCoin, Gate.io, Bittrex, Bithumb, Uniswap ve diğer borsalardan satın alabilirsiniz.

DEAPcoin (DEP)

DEAP kendisini “dijital çağda eğlence ve varlıklarla yeni bir ekonomi ve kültür yaratacak yeni nesil Eğlence Şirketi” olarak tanımlıyor.

DEAPcoin , blockchain teknolojisi ile entegre bir oyun ve NFT platformudur. DEP tokeni, ağa ERC-20 yerel tokenini içerir.

DEAPcoin, çeşitli blok zinciri tabanlı Play-to-Earn oyunlarına ev sahipliği yapan Play Mining adlı bir hizmete sahiptir.

Yazının yazıldığı sırada DEP, 24 saatlik 13 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.04676 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 156 milyon dolar ve dolaşımdaki arz 3,33 milyar.

DEP’yi Bittrex, OKEx, Uniswap, PancakeSwap ve diğer borsalardan satın alabilirsiniz.

Bloktopia (BLOK)

Blocktopia, kullanıcıları fütüristik bir Metaverse’de bir araya getirerek yeni nesil bir VR ve AR deneyimi sağlamayı hedefliyor. BLOK, Polygon tarafından oluşturulur ve desteklenir ve tamamen blok zinciri üzerinde çalışır.

Resmi web sitesine göre:

“Bloktopia, kullanıcıları tek bir sürükleyici ve ilgi çekici ortamda bir araya getirerek kripto topluluğu için benzeri görülmemiş bir VR deneyimi sağlayacak.”

Yazının yazıldığı sırada BLOK, 24 saatlik 87 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.09153 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri, 8,34 milyar dolaşım arzı ile 767 milyon dolar.

BLOK’u KuCoin, Gate.io, OKEx, QuickSwap, Bitrue ve diğer borsalardan satın alabilirsiniz.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar