.

DeVere Group CEO’su ADA, ETH ve XRP için Yeni Tahminlerini Açıkladı

Finansal danışmanlık firması deVere Group’un CEO’su daha önceki açıklamasında Cardano’nun ( ADA ) 3,00 dolara yükselişini doğru bir şekilde tahmin etti ve şuan da güncel piyasa için en son kripto tahminlerini açıkladı.

Cardano (ADA) 2 Eylül’de 3.10 dolara yükseldikten sonra, yazının yazıldığı tarihte 2.20 seviyelerine geri çekildi. Fakat CEO Nigel Green’a göre piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto yükselişini sürdürecek ve yıl sonuna kadar 4 dolar hedefine ulaşacak.

Daha geniş bir kripto rallisine, akıllı sözleşme işlevselliğinin yakın zamanda piyasaya sürülmesine ve Cardano’nun benimsenmeyi sağlayacak temel faktörler olarak “yeşil” bir para birimi olarak itibarına işaret ediyor.

ETH 2.0 Oyunun Kurallarını Değiştirdi

Green, aynı standarda dayalı olarak Ethereum’un da yükselişe geçeceğini söylüyor ve aynı zamanda Bitcoin’in yıl içinde 65.000 dolara yükseleceğini tahmin ediyor, ancak ETH’nin Bitcoin’den daha iyi bir performans göstereceğine inanıyor.

“İlk olarak, ETH, yerel kripto para birimi olduğu platform olan Ethereum, akıllı sözleşmeler için en çok talep gören geliştirme platformu olduğu için daha yüksek bir gerçek kullanım potansiyeline sahiptir.

İkincisi, Ethereum ağını önemli ölçüde daha ölçeklenebilir, sürdürülebilir ve güvenli hale getiren ETH 2.0’a oyunun kurallarını değiştirdi.”

Ripple (XRP), Cardano’nun İzinde

Green, ayrıca XRP’nin muhtemelen Cardano’nun yükselişine benzer bir ralliye tanık olacağımıza inanıyor.

“Çoğu analize göre, XRP önümüzdeki birkaç ay içinde Cardano’nunkine benzer bir kırılma yaşayabilir.”

Green ayrıca kripto varlıklara yatırım yaparken hangi kriterlere göre alım yaptığını da paylaşıyor.

“Bakmanız gereken şeyler, kripto para biriminin amacı, piyasada ne kadar süredir bulunduğu, piyasa değeri ve altında yatan çözümlerdir. Sorunları çözen kripto para birimleri, çözmeyenlere göre daha başarılı olabilir.”

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar