.

Dogecoin Fiyat Dalgalanması Devam Ediyor!

28 Nisan Çarşamba günü Dogecoin ($ DOGE) fiyatı, Elon Musk’ın paylaştığı bir tweet sonrası kripto borsası Binance’te % 23’ün üzerinde artış gösterdi.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, İki milyarder Dogecoin’in fiyatlanmasının arkasındaki isimler olarak gündeme geldiler. Bu iki kişi Tesla CEO’su Elon Musk ve Dallas Mavericks’in çoğunluk sahibi Mark Cuban. Her ikisi de Twitter’da ve yaptıkları açıklamalarda Dogecoin hakkında olumlu görüşler belirttiler.

Musk’ın tweet paylaşmasından beş dakika önce, 28 Nisan saat 09:15 Dogecoin’in 0,2592 $ işlem gördüğünü gösteriyor. Ardından, Musk’ın tweet’inden sadece 15 dakika sonra Doincoin fiyatı 0,3192 $ ‘a kadar yükseldi, bu da $ DOGE fiyatının USD’ye göre 20 dakika içinde% 23’ün üzerinde arttığı anlamına geliyor.

Messari Asya Danışmanı Mira Christanto, Musk’ın tweetinin Dogecoin fiyatı üzerindeki etkisiyle ilgili şunları söyledi:

Elon tweet’i 3 milyar dolarlık DOGE piyasa değeri yarattı. DOGE kripto ile ilgisi yok. Sosyal medya üzerinde yapılan Sosyal medya ve popülist hareket üzerine bir bahis.

Set Labs’ta Ürün Pazarlama Müdürü, ETH Hub Kurucu Ortağı ve “Into the Ether” podcast’in ortak sunucusu Anthony Sassano şunları söyledi:

İnsanlar tekrar DOGE satın almak için BTC ve ETH satıyor

Dün milyarder yatırımcı ve girişimci Mark Cuban , ” The Ellen DeGeneres Show ” ile ilgili bir röportaj sırasında Dogecoin’den bahsetti ve Dogecoin’in bir “kripto para birimi şakası” olarak başlamasına rağmen, artık “dijital para birimi” ifadelerini kullandı.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar