.

Dogecoin Hakkında Endişeli misiniz? İşte Bir Sonraki Ralliyi Tetikleyebilecek Unsurlar

Dogecoin’in fiyatı 2021’de çılgın performansıyla dikkat çekiyordu . 1 yıldan bugüne %4400’lük kazançlar, benzer kripto paraların çoğunu geride bıraktı ve kripto topluluğu içinde memecoin’in popülaritesi hızlıca artıyor. Bir aydan fazla bir süre önce gerçekleşen kripto satışları DOGE’un yükseliş trendini bozmuş olsa da, boğalar son birkaç gündür toparlanma çalışıyor. Yazım sırasında, Dogecoin son 24 saat içinde %5 artışla 0.257 dolardan işlem görüyordu.

4 Saatlik Grafikte Dogecoin

Dogecoin, fiyatların 22 Haziran’da 2 ayın en düşük seviyesi olan 0.16 dolara gerilemesinin ardından sert bir sıfırlamaya şahit oldu. DOGE’un yukarı yönlü 0.288 dolara doğru ulaşmasıyla %76’lık bir artış kaydedildi. Yukarıda bahsedilen tavan boyunca 100-MA (mavi) varlığı, uzun bir yükselişi sınırladı ve ayılar kontrolü yeniden ele geçirdi. Doge’un bir sonraki durak noktası, cesaret verici bir işaret olan 0.229 dolarlık daha yüksek bir destek seviyesinde geldi.

Şimdi, yükselen bir kanalda işlem görürken, fiyatlar daha geniş bir boğa piyasasının ardından daha da yükseğe çıkabilir, ancak 100-MA’nın hala oyunda olduğunu unutmayın. Bu hareketli ortalama çizgisinin üzerinde bir kapanış ve 0,288 dolarlık direnç, piyasadaki bir sonraki ralliyi tetikleyebilir ve bu durumda boğalar 0,341 doları hedef alabilir. Bu alan aynı zamanda günlük 50-MA (gösterilmiyor) ile çatıştı ve daha fazla yükseliş satış baskısı ile karşılanabilir. 100-MA’nın üzerinde bir kırılma reddedilirse, fiyatlar 4 saatlik 50-MA’da (yeşil) 2,44 dolar civarında bir dinlenme alanı bulabilir.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar