.

Düğünde Gelin ve Damada 3 Bin TL Değerinde Kripto Para Takıldı

Karabük’te gerçekleştirilen bir düğünde ilginç bir takı merasimi yaşandı. Bir davetli tarafından gelin ve damada 3 bin TL değerinde 15 bin adet kripto para takıldı. Takı sırasında anons yapan kişi, “25 seneden beri bu işi yapıyorum, ilk defa böyle bir takı görüyorum” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

KARABÜK (İHA) – Karabük‘te dünya evine giren Mehmet ve Vildan Özköse çiftinin düğünlerinde yapılan takı merasiminde kripto para yatırımcısı olan aile yakını Yunus Emre Yamanol tarafından gelin ve damada 3 bin TL değerinde 15 bin adet kripto para takıldı.

İlk Defa Böyle Bir Takı Merasimi Görüyorum

Takı merasimi sırasında sunuş yapan bir kişi ise anons sırasında ilk defa böyle bir takı merasimi gördüğünü söylemesi üzerine salonda gülüşmeler yaşanması kameralara yansıdı. 3 bin TL değerinde kripto para takılan gelin ve damat ise kameralara bol bol poz verdiler.

Kripto Paralar Düğünlerde Takı Olmaya Başladı

Kripto paraların kullanımı son dönemde bir hayli artarken, artık düğünlerde takı olarak kullanılmaya başlandı. Türkiye’nin birçok kentinden benzer görüntüler geliyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar