.

EasyFi-Mirror Protokol ile Tokenize Hisse Senetlerini ve Emtialarını Tanıttı…

Son zamanlarda Binance Smart Chain desteğini entegre ederek haber yapan popüler DeFi borç verme protokolü EasyFi, sentetik varlıklarla yol gösteren bir başka DeFi santrali olan Mirror Protocol ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık, EasyFi ekosistemine yepyeni bir varlık sınıfı getirerek kullanıcıların yatırımlarından verimli bir şekilde yararlanmasını sağlayacak.

EasyFi ve Mirror Protokolü – Birbirlerinin Güçlü Yönlerini Tamamlıyor

EasyFi, verimliliği ve kullanım kolaylığı ile bilinir. Katman 2 blok zinciri DeFi ödünç verme protokolü olarak tasarlanan bu uygulama, şu anda diğer stake etme ve farming hizmetlerinden ayrı olarak Polygon ve Binance Smart Chain için kredi sunuyor. Mikrolending, yetersiz teminatlı krediler, kredi delegasyonu ve kredi temerrüt takas özellikleri gibi çeşitli yeni özellikler sunarak gelecekte gerçek dünya gereksinimlerinin çoğunu karşılamaya hazırlanıyor. Ayrıca sağlıklı likidite seviyeleri ve düşük işlem maliyetleri onu her tür kullanıcı için ideal kılar.

Çoklu zincir uyumlu EasyFi platformu, yerel Ethereum, Polygon ve Binance Akıllı Zincir ağlarında çalışabilir, bu da her üç protokolde de çok çeşitli varlıkların teminatlandırılmasını mümkün kılar.

Bu arada, Ayna Protokolü, hisse senetleri, emtialar gibi çeşitli geleneksel finansal araçları belirtmeyi mümkün kılan sentetik tokenların oluşturulmasında uzmanlaşmıştır. Tokenize edilmiş varlıklar mAssets olarak bilinir ve Terra, Ethereum ve Binance Smart Chain’de mevcuttur.

Bu ortaklık sayesinde EasyFi, platformunda mAssets’i destekleyebilecek ve Mirror Protocol topluluğunun sentetik varlıklarına karşı kredileri güvence altına almasını sağlayacak.

Tokenleştirilmiş Hisse Senetleri ve Emtia Para Piyasaları

EasyFi ve Mirror Protokolü arasındaki işbirliğinin bir sonucu, EasyFi protokolü üzerinde “Tokenlaşmış Hisse Senetleri ve Emtia Para Piyasaları” nın piyasaya sürülmesidir. Yeni para piyasaları Binance Smart Chain’de barındırılacak ve Apple, Facebook, Google (Alphabet), Amazon, Tesla, Twitter, Microsoft ve daha fazlası gibi önde gelen küresel hisse senetlerinin bazılarının tokenleştirilmiş sürümlerini destekleyecek. Kullanıcılarına tokenize edilmiş FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix ve Google) varlıkları sunmanın yanı sıra, EasyFi, kullanıcıların bu tokenize edilmiş hisse senetleri ve petrol gibi emtialara karşı stabilcoin kredisi almalarına da olanak tanır. İşbirliği ile EasyFi ve Mirror Protokolü, yalnızca DeFi varlıklarını daha erişilebilir hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda blok zincirinden bağımsız finansal çözümlerin yaratılmasını da zorluyor. Bu sadece bir başlangıç ​​olsa da, eğilim sonunda yakalayacak ve gerçekleştiğinde, EasyFi liderlikte olacak.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar