.

Elon Musk’ın Tweet’i Dogecoin’i ATH’ye Taşıdı

Uzun süredir Dogecoin hakkında her hangi bir Tweet paylaşımı gerçekleştirmeyen Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, suskunluğunu bozdu.

Elon Musk’ın başlattığı Dogecoin kıvılcımını yakın zamanda, Dallas Mavs sahibi Mark Cuban ve dünyaca ünlü sosyal medya fenomeni Amanda Cerny ateşledi. Twitter üzerinden Dogecoin hakkında “Doge için tek kelimem var – MOMENTUM” cümlesini paylaşan Amanda Cerny bu akıma dahil oldu.

Son zamanlarda şirketi Tesla’nın Bitcoin’e yaptığı yatırım ve Dogecoin hakkında attığı tweetler ile gündeme gelen Elon Musk, Dogecoin’in ani yükselişine rağmen uzun süredir suskunluğunu koruyordu.

Elon Musk’tan Uzun Süre Sonra Paylaşım

Twitter üzerinde 50 milyon takipçisi bulunan Elon Musk, sonunda suskunluğunu bozarak sosyal medya hesabı üzerinden “Doge Ay’da uluyor” tweetini paylaştı.

Paylaşımın hemen ardından binlerce yorum ve beğeni alan Elon Musk, Dogecoin’e yeni ATH yolunu açmış oldu ve DOGE tüm zamanlarının en yüksek seviyesi olan 0.19$ seviyesine ulaşmış oldu.

Meme(şaka) coin olarak piyasaya sürülen Dogecoin, şuan da 21 milyar dolardan fazla piyasa değerine sahip ve piyasadaki bir çok coinin önünde seyrediyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar