test

.

Enjin (ENJ) 100 Milyon Dolarlık Efinity Metaverse Fonunu Duyurdu

Oyun endüstrisi için tasarlanmış bir kripto para birimi ve Blockchain platformu olan Enjin (ENJ), Blockchain tabanlı oyunlarda devrim yaratabilir. Kısaca Enjin’in yerel tokeni olan ENJ, ERC-20 tokenini temel alır ve yazılım geliştiricilerin ürünlerini geliştirmelerini, kolayca ticaret yapmalarını ve para kazanmalarını sağlar. 

Enjin (ENJ) oyun ekosistemi büyüdükçe, oyun içi varlıklara giderek daha fazla ENJ token kilitlenecek ve böylece dolaşımdaki toplam ENJ tokenlerin sayısı giderek azalacak. Şu anda, ENJ toplam 1 milyar adet token ile sınırlandırılmıştır. Yazının yazıldığı sırada Enjin’in (ENJ) toplam 2,6 milyar dolar piyasa değeri ile kripto para birimleri arasında 66. sırada yer alıyor ve 3.10 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Efinity Metaverse Fund Fonu

Platformun bugün yayımladığı duyuruya göre Efinity Metaverse Fund adlı bir fon oluşturulacağı ve fonun Enjin ekosistemindeki oyun ve NFT geliştiricilerini desteklemek için kullanılacağı açıklandı. 

Efinity’nin 100 milyon dolarlık Metaverse fonuyla beraber, Enjin/Efinity ekosisteminde kullanılmak üzere satın alınan token’lar, ya da A Serisi fonlama turu vasıtasıyla ve tohum yatırımcıların hisse senedi alarak yaptıkları yatırımlarla ekosisteme katkıda bulunanlara verilecek destek de resmileşmiş olacak.

Fon hem Enjin blok zinciri katılımcılarını hem de ekosistem ile proje inşa eden ya da entegre olan organizasyonlara da destek olacak.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar