.

Enjin (ENJ) Blockchain Tabanlı Oyunlarda Devrim Yaratabilir

Oyun endüstrisi için tasarlanmış bir kripto para birimi ve Blockchain platformu olan Enjin (ENJ), Blockchain tabanlı oyunlarda devrim yaratabilir. Kısaca Enjin’in yerel tokeni olan ENJ, ERC-20 tokenini temel alır ve yazılım geliştiricilerin ürünlerini geliştirmelerini, kolayca ticaret yapmalarını ve para kazanmalarını sağlar. 

Enjin (ENJ) oyun ekosistemi büyüdükçe, oyun içi varlıklara giderek daha fazla ENJ token kilitlenecek ve böylece dolaşımdaki toplam ENJ tokenlerin sayısı giderek azalacak. Şu anda, ENJ toplam 1 milyar adet token ile sınırlandırılmıştır. Yazının yazıldığı sırada Enjin’in (ENJ) toplam 1,83 milyar dolar piyasa değeri ile kripto para birimleri arasında 70. sırada yer alıyor ve 2,21 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Enjin Fiyat Analizi

Enjin, önceki 2.30 dolarlık direnç seviyesinin üstesinden gelme konusunda bir miktar güç gösterdi. Ekim ayının başlarında Bitcoin’in yükselmesi ve piyasanın genel olarak yükseliş trendine girmesi ile birlikte, 1 dolar civarındaki en düşük destekten yaklaşık %120 yükselerek yatırımcılarda satın alma hissiyatı oluşturdu.

Enjin, 1,10 dolarlık güçlü alım seviyesinden destek aldıktan sonra, yukarı doğru hareket etme konusunda güçlü bir potansiyeli olduğunu gösterdi. Bu seviyenin ötesinde, Enjin, Eylül 2021 düşüşünden önce mevcut olan acil destek seviyesini yeniden test ederek sert bir satın alma eylemi başlattı. 

Sonuç olarak, 1,68 dolar 200 günlük hareketli ortalama (RSI) olarak düşüyor, bu da herhangi bir kâr rezervasyonu senaryosunu durdurması gereken güçlü bir destek seviyesi. 

Kripto para birimindeki RSI, mevcut fiyat noktasında ortaya çıkan yoğun ve ani satın alma duyarlılığını gösteren aşırı alım seviyesine ulaştı. Hacimlerin yeni bir yüksek işlem seviyesine ulaştığı da görülebilir. 

Enjin Fiyat Analizi: Sonuç

Enjin, yeniden trend olmaya güçlü bir şekilde odaklanarak 2.30 dolar seviyesini yeniden test etmeye çalışacak.

Tüm bu göstergeler, Enjin alıcılarındaki artışa işaret ediyor. Bu nedenle, 200 DMA veya 1,75 dolar, kripto para biriminde daha fazla aşağı satışları engelleme potansiyeli olan güçlü bir destek seviyesi olarak düşünülmelidir.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar