.

Eski ABD Müsteşarı, Diğer Kripto Paraları Reddederken XRP’yi Övdü

Eski ABD Hazine Müsteşarı Rosie Rios kısa süre önce diğer kripto paraları reddederken XRP’nin faydalarını öven bazı sözler yazdı.

Rios, tweetinde, Ripple‘a bağlı dijital para biriminin sınır ötesi ödemeler için kullanıldığını iddia ediyor ve bunun onu esas olarak spekülasyon için yararlı olan diğer kripto paraları belirterek Ripple’dan ayırdığına inanıyor.

Adı milyarlarca ABD doları tutarındaki banknotlara basılan eski maliyeci, Çin’in bugüne kadarki en şiddetli kripto para birimi yasağının bir şekilde farkı ortaya çıkarması gerektiğine inanıyor.

Kraken CEO’su Jesse Powell, XRP’nin tanıtımı için son zamanlarda yapılan çabalara yanıt olarak Rios ve Ripple’a eleştiride bulundu:

Bu politikacılardan bazılarının fikirlerini nereden aldığını merak ediyorsanız, hepimiz aynı gemide değiliz ve hepimizin aynı hedefleri yok. Bunu unutmayın.

Mart ayında Powell, Ripple’ın geçen Aralık ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından dava edilmesinden sonra XRP’nin borsalar için “büyük bir risk” oluşturmaya başladığını belirtmişti.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar