Ethereum Classic Koineks te Alım Satıma Açılıyor

Türkiye’nin önde gelen Kripto para borsalarından biri olan Koineks , kullanıcılarına en fazla kripto para birimi sağlayarak rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Borsa tarafından yapılan bu günkü açıklama neticesinde Ethereum Clsassic (ETC) 17.07.2018 İtibariyle borsada işlem görmeye başlayacağını bildirdi.

Ethereum Classic Koineks te Alım Satıma Açılıyor
Ethereum Classic Koineks te Alım Satıma Açılıyor

Koineks Borsası Nasıldır ?

Türkiye merkezli kripto para borsası olan koineks kullanıcıların Türk Lirası ile kripto para alım satımı yapmalarına olanak tanımaktadır, şuanda listelediği kripto paraları listeleyecek olursak Bitcoin(BTC) BitcoinCash(BCH),Ethereum(ETH), LiteCoin(LTC), Ripple(XRP) gibi büyük kripto para birimlerine destek vermektedir, Borsa aynı zamanda yarın itibariyle Ethereum Classic (ETC) için borsada işlemleri açacağını duyurdu.

Koineks Para Yatırma – Çekme Nasıl Yapılır.

Kullanıcılar borsada Tl yatırma ve çekme işlemleri için güvenlik açısından hesaplarını onaylamaları gerekmektedir. Bunun için ilk önce üyelik işlemleri yapıldıktan sonra, TL Yatır menüsü altında kullanıcılardan istenilen bilgileri gerekli yönergeleri eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Akabinde Borsa ekibi tarafından hesabınız onaylandıktan sonra para yatırma işlemi gerçekleştirebilrsiniz.

Borsa şuanda Türk Lirası yatırma işlemlerini sadece Havale ve EFT yöntemi ile kabul etmekedir. Borsaya para yatırmadan önce dikkat etmeniz gereken bir kural olan kullanıcı bilgileriniz ile yollayacağınız banka hesabındaki isim size ait olmalıdır. TL yatır menüsünde bulunan kısma gelip, yatırmak istediğini tutarı girerek size verilecek referans kodu ve banka bilgilerine ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu aşamada size verilen referans kodu nun önemi , gönderilen paranın sizin hesabınıza ait olduğunu daha hızlı bir şekilde tespit etmek içindir. Kesinlikle sizin adınıza olmayan bir hesaptan ödeme kabul edilmemektedir. Yaptığınız ödeme Borsa hesaplarına geçtiği anda onaylanır ve Tl bakiyenize direkt olarak yansır ve sizde kripto para alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ethereum Classic (ETC) Koineks Üzerinde Listeleniyor.

17 Haziran günü gerçekleşecek güncelleme ile Koineks üzerinde yeni bir Kripto para birimi daha listeleniyor olacak, kullanıcılarına her zaman daha fazla Kripto Coin le işlem yapmasını en kolay ve güvenli yoldan sağlayan borsa. Yarın ki yapacağı güncelleme ilede ETC coini kullanıcıların işlemini açıyor, yapmış olduğu bu güncelleme ile işlem hacmi olarak rakip borsalardan sıyrılmayı hedefleyen borsaya bu linkten üye olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir