.

Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Tron (TRX) Fiyat Analizi

Ethereum ‘un yükseliş trendi biraz durulduktan sonra, grafiklerinde değer kazanmaya tekrardan başladı ve genel fiyat tavanı olan 4033,45 dolara yakın işlem gördü. Tron, son 24 saatte %2.2’lik bir yükseliş kaydetti ve birkaç ayın en yüksek seviyesine yaklaştı. MATIC %2.7 düşüş kaydetti ancak parametreleri yükseliş sinyalleri verdi.

Ethereum (ETH)

ETH/USD, Kaynak: TradingView

Ethereum, son 24 saat içinde %1.7’lik bir artış gösterdi. Altcoin 3930,65 dolar olarak fiyatlandırıldı ve son üç gün içinde 4033,45 dolar ile 3855,11 dolar fiyat seviyeleri arasında gidip geldi. Bu zamanda Ethereum için teknik indikatörler karmaşık sinyaller gösterdi.

MACD histogramında kırmızı çubuklar öne çıkarken. Müthiş Osilatör, düşüş fiyat hareketinin henüz gerçekleşmeyeceğini de gösterdi. Aşağı yönde bir hareket olması durumunda, önemli destek seviyesi 3855,11 dolar olurken, ek seviyeler 3387,05 dolar ve 2946,43 dolar oldu. Ek ikinci fiyat seviyesi ise, ETH için dört haftanın en düşük seviyesine işaret ediyor.

Olumlu bir kayda göre, ETH 4 saatlik 20-SMA çizgisinin üzerinde kaldı ve bu da piyasadaki yatırımcıların lehine olduğunu gösteriyor. Karşılık olarak, RSI 60 puanın üzerinde kaldı. Yukarı yönlü bir hareket ile, ETH 4.033,45 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın fiyatlanma bulabilir.

Polygon (MATIC)

MATIC/USD, Kaynak: TradingView

MATIC, son 24 saatte yaklaşık 3 ayın en yüksek seviyesini elde ettikten sonra %2.7 geriledi. 1.70 dolardan işlem gören MATIC için en yakın destek hattı 1,53 dolar. Diğer destek hattı sırasıyla 1,38 ve 1,28 dolar olarak gözüküyor.

Chaikin Para Akışı, artan sermaye girişlerini gösteren bir yükseliş yaşadıktan sonra orta çizgisinin üzerine doğru yükseliş yaşadı. MATIC bir yükselişe tanık olursa, genel direnç 1,76 dolarda kalır.

En son geliştirmede Polygon, banka hesaplarını DeFi platformlarına bağlamaya yardımcı olan Ethereum tabanlı bir cüzdan olan Dharma ile entegrasyonunu tamamladı. Bu duyuru, yatırımcıların ilgisini çekebilir, çünkü kullanıcılar artık ağ ücretleri konusunda endişelenmeden DeFi tokenlerini satın alabilir.

Tron (TRX) 

TRX/USD, Kaynak: TradingView

Tron, son 24 saatte %2.2 yükseldi ve 0.104 dolardan işlem görüyordu. Dört ayın en yüksek fiyat seviyesinin yakınında işlem gören ve yukarı yönlü hareketine devam eden Tron 0.107 doları yeniden test edebilir.

RSI, piyasada satın alma gücünün var olduğunu ima ederek 60’ın üzerine geldi. Bollinger Bantları sıkıştı ve bu durum Tron’un son derece düşük fiyat oynaklığı olduğunu gösterdi.

Tersine, MACD histogramında kırmızı çubuklar öne çıkarken. Ayılar kontrolü ele geçirirse, fiyatlar 0.095 dolara gerilemek için aşağı yönlü olabilir. Aynı seviyenin üzerinde işlem yapmamak, TRX yatırımının haftalık en düşük seviyesi olan 0.088 dolara yakın olmasına neden olur.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar