.

Ethereum’dan $2,151.85 Değer İle Yeni Zirve

Coinmarketcap verilerine göre $248,126,359,125.70 değeri ile, kripto piyasasının en değerli ikinci varlığı olan Ethereum (ETH), iyi bir ivme yakalayarak 3 Nisan 2021 (TSİ) 02:00 ‘de $2,151.85 ‘lik değer ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yatırımcısının yüzünü tekrardan güldürdü.

29 Mart tarihinde Visa’nın ; ortakları için Ethereum ağı üzerinde USDC kullanmalarını onayladığına ilişkin açıklaması ile birlikte yükselişi ivme kazanan Ethereum’un pozisyonlarında son zamanların en yüksek seviyesi olan 7 milyar dolara yaklaşan artış görüntülendi.

Ethereum yatırımcıları ise yazın kullanıma açılacak olan EIP1559 güncellemesiyle fiyatlarda ciddi bir artış olacağına inanıyor.

Yükseliş devam ederken ; son 4 saat içerisinde tüm borsalarda Ethereum satın alımları, Bitcoin satın alımlarınının önüne geçti. Toplamda 4 saatlik süre içerisinde $488.4M değerinde Ethereum satın alınırken, $314.6M değerinde de Bitcoin satın alındı. Son zamanların trend coinlerinden olan BitTorent(BTT)’nin ise aynı süre zarfında $131.8M değerinde satın alınması dikkatlerden kaçmadı.

Marjin işlemlerde; Ethereum short işlemlerinde likide edilen toplam rakam ise $25.57M olarak tespit edildi.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Önceki İçerikBitcoin Nedir?
Sonraki İçerikEthereum Nedir?

Öne Çıkan Başlıklar