.

F1 Takımı McLaren, Tezos’ta (XTZ) NFT Deneyimini Başlatıyor

Kurumsal NFT çözümleri sağlayıcısı olan Sweet, enerji verimli bir Proof of Stake blok zincir ağı olan Tezos’un Sweet NFT platformuna entegrasyonunu duyurdu. Bu gelişmenin ardından Sweet, NFT platformundaki ilk Tezos koleksiyonu olan, kapsamlı ve oldukça oyunlaştırılmış bir McLaren Racing Collective NFT hayran deneyimini gözler önüne sermeyi planlıyor.

Tezos, NFT Oyununu Hızlandırıyor

McLaren Racing hayranları, tümü Sweet üzerinde ve Tezos tarafından desteklenen kendi NFT McLaren F1 arabalarını inşa etmek için benzersiz McLaren F1 araba parçaları toplayabilecekler.

Sweet, markaların hedef kitlelerine dijital koleksiyon ürünleri sunmaları için heyecan verici yollar yaratıyor. Tezos’u entegre etmek, enerji açısından verimli, ölçeklenebilir bir blok zinciri ağı ekleyemek anlamına geliyor .Tezos NFT topluluğunu ise kullanıcı dostu Sweet NFT pazarı ve cüzdanına davet ederek lider NFT pazarı için yeni bir büyüme dalgasının kilidini açıyor.

Entegrasyon, kripto konusunda daha az bilgili olan McLaren Racing hayranlarının bile Sweet üzerinde Tezos NFT’leri toplamasına, oluşturmasına ve satmasına olanak sağlayacak.

Sweet ve Tezos Devrim Yaratıyor

Sweet CEO’su Tom Mizzone, “McLaren Racing, hayranlara MCL35M otomobil parçalarının etrafında döndürülebilen, kıpırdatılabilen ve her açıdan görülebilen gerçek 3D NFT’ler olarak benzeri görülmemiş görünümler sunarak dijital koleksiyon alanında devrim yaratıyor” dedi ve ekledi:

“McLaren yarış koleksiyonunun tamamını, çevre dostu olması, geniş ölçekli kullanım durumları ve NFT’ler için uygulamalarla uyumluluğu için Tezos üzerine inşa ettik. Tezos, kesintisiz, kullanıcı dostu bir dijital toplama deneyimine öncelik vermeye ve sürdürmeye devam etmemizi sağlıyor. Birçok kişinin pazar yerinde Tezos NFT’lerine büyük bir ilgi göstermesini bekliyoruz. ”

NFT Meraklıları İçin İlginç Koleksiyon

Sweet’teki ilk Tezos NFT koleksiyonu, McLaren Racing’in sürükleyici ve oyunlaştırılmış NFT deneyimini içerecek. McLaren F1 Hayranları, bir McLaren F1 otomobilinin kritik parçalarını toplayabilecek ve kendilerinine yeni bir F1 otomobili inşa edebilecek.

Her parçanın bir sınırı olacak ve sadece 22 komple NFT otomobilin montajına yetecek kadar parça mevcut olacak. Koleksiyon parçalarının ilk partisi (Sol ayna, Sağ ayna, ön sağ tekerlek ve ön sol tekerlek) 24 Ekim 2021 Pazar günü, Teksas’ta yapılacak ABD Grand Prix’sinde Sweet üzerinde piyasaya sürülecek.

Tezos, Sweet ve McLaren için yenilik yoluyla sürdürülebilirlik el ele gidiyor. Temiz NFT’leri ve enerji verimli ağları benimsemek, yaratıcı ifadeyi paylaşmak için bu yeni ortamın etkisinin gereksiz yere yüksek enerji tüketimi ile dengelenmemesini sağlıyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar