.

Fenerbahçe, Floki Inu (FLOKI) İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Fenerbahçe, Floki Inu (FLOKI) ile sezon sonuna kadar geçerli olacak sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma yalnızca Fenerbahçe erkek futbol takımını kapsayacak.

Anlaşma Fenerbahçe’nin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı, kulübün açıklamaları şu şekilde;

Kulübümüz Küresel İş Birliklerine Devam Ediyor; Fenerbahçe Futbol A Takımı & Floki

Futbol A Takımımız ile kripto endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayan ve dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerleyen Floki arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Floki bu anlaşma kapsamında Fenerbahçe Erkek Futbol Takımımızın 2021/2022 sezonu boyunca konç sponsoru oldu.

Futbol A Takımımız bu anlaşma kapsamında 2021/2022 sezonu boyunca Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacağı karşılaşmalarda sahaya “Floki” logolu çoraplar ile çıkacak.

Hızla büyüyen 350.000’den fazla kullanıcı tabanıyla dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerleyen Floki’ ye ailemize hoş geldin diyor; anlaşmanın her iki taraf için de başarılı bir iş birliği olmasını diliyoruz.

Floki Inu (FLOKI) Hakkında

Floki, kitlelerin kripto para birimidir ve ana akım çekiciliği ile benimsenmeyi sağlamak için memlerin gücünden yararlanırken sağlam bir fayda sağlayarak kripto endüstrisinde kökten değişimler gerçekleştirmeyi amaçlayan bir projedir.

Floki, kriptoyu ana akım haline getirmek ve gücü kitlelere devretmek amacıyla bir PlayToEarn NFT oyun metaverse’ü, bir NFT ve ticari ürün pazarı ve bir kripto eğitim platformu geliştiriyor.

Floki aynı zamanda sağlıklı ve sürdürülebilir beslenmeyi teşvik eden hayırsever girişimleri desteklerken, az gelişmiş ülkelerde okullar inşa ederek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi planlıyor.

Hızla büyüyen Floki, 350.000’ den fazla cüzdanda yer alarak dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerlemektedir.

FLOKI’nin 5. Futbol Kulübü Anlaşması

Floki Inu (FLOKI) sponsorluk açısından futbol kulüpleri ile iyi işler gerçekleştirmeye devam ediyor. Fenerbahçe ile gerçekleştirilen bu sponsorlukla birlikte, Fenerbahçe, Floki Inu (FLOKI) bünyesinde sponsorluk anlaşması sağlanan 5. futbol kulübü konumunda.

Futbol kulüpleriyle yapılan anlaşmaların ilki Hindistan liginde önemli kulüplerden biri olan Kerala Blasters FC ile gerçekleşti, ikinci anlaşma ise köklü İspanyol kulüplerinden biri olan Cadiz FC ile gerçekleştirildi. Üçüncü anlaşma ise İtalya liginde şampiyonluk mücadelesi veren Napoli kulübü ile gerçekleştirildi. Dördüncü anlaşma ise, dün gerçekleşmişti. Anlaşma güçlü rus ekiplerinden Spartak Moskava ile gerçekleştirildi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar