test

.

Fenerbahçe’den Kripto Varlık Adımı, Hedef 100 Milyon TL

Ali Koç yönetiminin başa gelmesiyle, kulüp içerisinde pek çok online hizmetin başladığına şahitlik ettik, Fenerbahçe muhabiri İrfan Yirmibeş’in haberine göre Fenerbahçe kripto varlıktan ek getiri sağlamak için de çalışmalar yapıyor.

Fenerbahçe yönetimi, kipto varlıklara katılmak istiyor. Mohikan uygulaması, YouTube katıl ve mobil oyunun ardından sarı-lacivertliler yeni projelere girişti. Kısa süre önce FenerMarket’i (online market) hizmete sunan Fenerbahçe kulübü, şimdi de kripto varlık ve online mobil ödeme gibi başlıklara yoğunlaştı. Özellikle dijital para ‘FenerCoin’ ile sarı-lacivertliler, hatırı sayılır bir gelir bekliyor. Bu projelerle yönetim, hem gelir sağlamayı hem de taraftarlarının hayatlarını kolaylaştırmayı istiyor.

Fenerbahçe’nin geride kalan 1 yılda dijital kanallardan elde ettiği toplam gelir 40 milyon TL’ye ulaştı. Kulüp yeni yatırımlar ve uygulamalarla bu yıl için 100 milyon TL’yi aşmayı hedefliyor.

Ülkemizde daha önce Chiliz ortaklığı ile Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepespor; bitci.com ortaklığı ile de Eskişehirspor, Ankaragücü ve Karşıyaka kendi taraftar tokenler’ını yayınlamıştı.

Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz:

Twitter, Instagram, Telegram

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar