.

Filecoin (FIL) Fiyat Analizi: 75 Doların Üzerine Çıktı, Yönü Neresi Olacak?

Filecoin, 75 doların direncinin üzerine çıktığı ve 78 dolar seviyesinin altında konsolide olmaya başladığı için Filecoin fiyat analizi bugün için düşüş yönünde gözüküyor. Bu nedenle, FIL/USD’nin bir kez daha geri çekilmesini ve bu hafta içinde daha yüksek seviyelere ulaşmak için daha yüksek bir dip belirlemeye çalışmasını bekliyoruz.

Kripto para piyasası son 24 saat içinde yükselen işlem gördü. Bitcoin %3.30 artarken, Ethereum yüzde %10.17 yükseliş ile en iyi performans gösterenler arasında.

Kripto para günlük ısı haritası. 
Kaynak: Coin360

Son 24 Saatte Filecoin Fiyat Hareketi: Filecoin

FIL/USD 75.06 – 78.15 dolar aralığında işlem görüyor ve son 24 saatte hafif oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi düne göre yüzde 8.75 düşüşle 784 milyar dolar oldu. Bu arada, toplam piyasa değeri 7.76 milyar dolar civarında işlem görüyor ve kripto para genel olarak 23. sırada yer alıyor.

FIL/USD 4 Saatlik Grafik: FIL, 78 Dolar Seviyesinden Geri Dönecek Mi?

4 saatlik grafikte, Filecoin fiyatı bugün daha fazla yükselmek için mücadele etti ve muhtemelen önümüzdeki 24 saat için bir tersine dönüşe yol açtı.

Filecoin grafik
FIL/USD 4 saatlik grafik.
Kaynak: TradingView

Filecoin fiyat hareketi geçtiğimiz ay boyunca güçlü bir ilerleme kaydetti. FIL/USD, 20 Temmuz’da 40 dolar seviyesine bir düşüş yaşadıktan sonra hızlı bir geri dönüş ve birkaç haftalık bir ralli gördü.

23 Ağustos’ta, 75 doların altındaki hafif bir konsolidasyon kırıldıktan sonra 82 dolarlık mevcut dalgalanmanın zirvesine ulaşıldı. Kontrolü tekrardan ele geçiren yatırımcılar FIL’i desteğin kurulduğu 70 dolar bölgesine itti.

Dün 70 dolarlık ikinci bir yeniden testten sonra, Filecoin fiyatı son 24 saatte hızlı bir yükseliş gördü ve önceki 75 dolarlık yerel en yüksek seviyesini kırdı. Ancak boğalar, muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde başka bir geri çekilmeye yol açacağından piyasayı daha yükseğe çıkarmak için mücadele ediyor.

Filecoin Fiyat Analizi: Sonuç 

Piyasa dün biraz daha yüksek bir seviye belirledikten sonra 78 doları geçmek için mücadele ettiğinden, Filecoin fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. Bu nedenle, FIL/USD’nin geri çekilmesini ve bu hafta daha yükseğe çıkmak için daha yüksek bir dip oluşturmasını bekliyoruz.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Kaynak: Cryptopolitan

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar