test

.

Fiyatlar Düşerken Balinalar Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) Alıyor

WhaleStats verilerine göre , Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK), son 24 saatte balinalar tarafından satın alınan en iyi tokenler arasında yer aldı. Kripto para piyasası, uzun vadeli işlemlerin tasfiye edildiği bir satışta geleneksel piyasalara göre değer kaybetti . Bitcoin ve altcoinlerin çoğu değer kaybetti.

Kaydedilen sekiz büyük transferin altısı en iyi 35. ETH sahibi tarafından gerçekleştirildi. 3. sırada yer alan bir başka büyük kuruluş da aynı şekilde 4.840.000 dolar değerinde 2.000.000 MATIC tokeni satın aldı.

WhaleStats tarafından paylaşılan bilgiye göre yakın tarihte 293. sırada yer alan Ethereum balinası 2.951.199 dolar değerinde 1.239.999 MATIC tokeni satın aldı.

Şu anda, WhaleStats tarafından izlenen ilk 1000 ETH cüzdanı arasında LINK en çok işlem gören token. Shiba Inu (SHIB) ise dolar değerinde en büyük token olmaya devam ediyor.

Polygon ve Chainlink’te Fiyat Hareketliliği

Chainlink, 2022’nin başından beri yaklaşık %41 artarak 5 Ocak’ta 27.50 dolara yükselerek yıla olumlu bir başlangıç ​​yaptı. Chainlink %2,67 düşüş yaşasa da geri kalan tokenlere göre daha az kaybetti.

Öte yandan, Polygon (MATIC), 2,60 dolar seviyeleri çıktıktan sonra 1 Ocak’tan bu yana istikrarlı bir şekilde geriledi. Düşüşler, mevcut piyasa satışlarından kaynaklandı ve MATIC’in 5 Ocak’ta 2,02 dolara gerilemesine neden oldu. MATIC, Aralık 2021’in ortalarındaki hızlı yükselişinin ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolar seviyesine ulaştı. Şu anki düşüşlere rağmen, MATIC yükselen bir değer olarak değerlendiriliyor.

Bizleri Twitter, Instagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar