.

Fractal: Twitch Kurucusu Yeni NFT Oyun Pazarına Katıldı

Twitch kurucu ortağı Justin Kan, dün Fractal adlı yeni bir blockchain oyun odaklı NFT pazarını başlattı.

Fractal’ın Discord grubu, yalnızca iki hafta önce duyurulmasına rağmen, o zamandan beri 111.000’den fazla üye topladı. Yazının yazıldığı sırada, platformdaki şimdiye kadarki en önemli satışın, yaklaşık 680 dolar değerinde 4 Solana’ya ( SOL ) giden bir Baby Scoot NFT için olduğu görülüyor.

Dün yapılan bir duyuruda şirket, Sandbox, Nyan Heroes, Caveworld ve Genopets dahil olmak üzere ilk ortak blockchain oyunlarını tanıttı.

Duyurunun bir parçası olarak Kan, 111.000 güçlü Fractal topluluğunu kriptoda “en hızlı büyüyen” topluluklardan biri olarak etiketledi ve şunları ekledi:

“NFT’ler aracılığıyla dayanıklı dijital varlıklar, oyun sektörünün geleceğidir. Bu geleceği ileriye taşımak için Solana blok zincirindeki en yenilikçi oyun şirketlerinden bazılarıyla ortaklık kurduk.”

“Oyuncular blokchain oyunları konusunda heyecanlılar ve biz de onlar tarafından sağlanacak tüm yeni deneyimler için heyecanlıyız” diye ekledi.

Ayrı bir blog yazısında Fractal; “Fractallar hem Fractal pazarında hem de topluluğumuzda fayda sağlayacak. Gizemli ve güçlü, tam potansiyelleri henüz keşfedilmedi. Belki gelecekte, en sevdiğiniz blok zinciri tabanlı oyunlarda özel güçler ve yetenekler verebilirler veya keşfedilmeye hazır, heyecan verici yeni dünyaların kapılarını açabilirler ”diyor.

Fractal ayrıca, The Sandbox metaverse projesinin ağ üzerine inşa edildiğini göz önünde bulundurarak, Ethereum’un sıradaki olması muhtemel olan, sonunda diğer blok zincirlerine desteği artıracağını ima etti.

Halihazırda, kullanıcılar şu anda Phantom gibi Solana dostu cüzdanları bağlayabilir ve Solana tabanlı oyun projelerinden herhangi bir NFT’yi satın alabilir ve satabilir.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar