.

Günün En Popüler 5 Kripto Para Birimi, İşte İlginç Projeler..

Tüm kripto para piyasası son birkaç aydaki düşüşten sonra yavaş yavaş toparlanırken, birkaç altcoin de bu sırada yükselişler yaşadı. Trend olan altcoinler arasında Cardano (ADA), Ariva (ARV), Gravitoken (GRV), Enzyme (MLN) ve Kite Sync (KITE) bulunuyor.

Coinmarketcap verilerine göre, yukarıda belirtilen kripto paralar bugün trend olan 5 kripto para birimi.

Cardano (ADA)

Son zamanlarda Cardano Alonzo ana ağı başlatıldı. Özellikle kripto topluluğundaki herkes merakla bu lansmanı bekledi. Açıkçası, Cardano’nun yeni yükseltmesi şimdiden dikkate değer sonuçlar gösteriyor. Bugün, trend olan kripto paralarda ilk sırayı korumaya devam ediyor.

Yazının yazıldığı sırada Cardano, 24 saatlik işlem hacmi 5,470,340.883 dolar ile 2,10 dolar seviyesinde işlem görüyor. Son 24 saatte %2,57 oranında düşmesine rağmen, ADA’nın 25 ve 26 Eylül 2021’de yapılacak Cardano Zirvesi ile tekrar yükselmesi muhtemeldir.

Ariva (ARV)

Seyahat endüstrisini dijitale dönüştürmek Ariva’nın temel hedefidir. İnsanların seyahat yolculuklarını kripto para birimleri kullanarak rezerve edebilecekleri ilk portaldır. Ariva Digital’e göre, ekibi kendi kripto parasına ve cüzdanına sahip olmak için çalışıyor. İdeal olarak, Ariva Digital, 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceğini söylüyor.

Şu an itibariyle, yerel tokeni ARV, Binance Smart Chain ağı kullanılarak oluşturulan bir BEP20 tokenidir. 24 saatlik 12.498.728 dolarlık işlem hacmiyle 0.000202 dolardan işlem görüyor.Bu açıkça her kripto meraklısının göz atması gereken bir şey.

Gravitoken (GRV)

Aynı şekilde Gravitoken de son 24 saatte inanılmaz bir performans gösterdi. Coinmarketcap verilerine göre yazının yazıldığı tarihte, GRV %121,29 arttı ve şu anda 0.1917 dolardan işlem görüyor. Aslında, Gravitoken dört gün önce de %400’ün üzerinde yükseliş yaşamıştı.

Gravitoken amacı giriş engellerini azaltmak ve kriptoyu herkes için erişilebilir bir hale getirmektir.  GRV Coin otomatik likidite havuzu algoritması ve yakma ile otomatik  token geri alımına sahip özerk topluluk tokenidir. Coin sabit bir para haline geldiği 1.337.000 dolarlık fiyata ulaşana kadar, her 8 saatte bir fiyatın %9.81 artması garanti edilir. Gravitoken, toplam arzı ile ilgili veril paylaşılmazken, maksimum arzı 1.000.000.000.000.000 GR’dir.

Enzyme (MLN)

Eski adıyla Melon Protokolü olarak bilinen Enzyme (MLN) , trendler listesine girmeyi başardı. Enzyme, isteğe bağlı olarak ETF’lere ve piyasa yapımına kadar, seçtiğiniz yatırım stratejilerine dayalı olarak kasalar oluşturmanıza ve ölçeklendirmenize olanak tanır. Enzyme, geniş bir DeFi belirteçleri ve protokolleri evrenine erişmenizi sağlar . Birkaç isim vermek gerekirse, Synthetix, Idle Finance, Aave Lending ve çok daha fazlası.

Şu anda MLN, son 24 saatte %54.63 artışla 163.12 dolardan işlem görüyor.

Kite Sync (KITE)

Son olarak, DeFi ve NFT sistemleri aracılığıyla çalışan topluluk tabanlı bir DAO olan Kite Sync listenin 5.sırasında. Spesifik olarak hizmetleri arasında staking, NFT stake etme vb. yer alıyor. Bunun yanı sıra getiri optimizasyonu, stake platformu, NFT basma paneli, NFT stake platformu ve daha fazlasını sunuyor.

Coinmarketcap’a göre, KITE’ın fiyatı, yazının yazıldığı sırada 876.140 dolarlık 24 saatlik işlem hacmiyle 0.139147 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %10,15 yükseldi.

İlginizi Çekebilir: Huobi, Yasağın Ardından Çinli Kullanıcılar İçin Hizmetlerini Sonlandırdı

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar