.

Jim Cramer Shiba Inu (SHIB) Satın Almayacağını Söyledikten Sonra Balinalar Tarafından 643 Milyar SHIB Satın Alındı!

Cüzdan takipçisi WhaleStats, son iki gün içinde en büyük Ethereum balinalarının 8 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) satın aldığını paylaştı. Gerçekleşen bu satın alım CNBC’den Jim Cramer’in yatırımcıları genel olarak kripto para birimleri ve özellikle SHIB ve DOGE satın almamaları konusunda uyarmasından birkaç gün sonra oldu.

Balinalar Cüzdanlarına 643 Milyar Shiba Inu Ekledi

WhaleStats tarafından yakın zamanda paylaşılan bir tweete göre, hafta sonu boyunca balinaların Shiba Inu birikimi 8.000.000 dolar gibi önemli bir artış gösterdi.

Bu 8 milyon dolarlık satın alım toplamda 643.086.816.720 adet SHIB’e eş değer. Geçtiğimiz hafta sonu, en büyük 500 cüzdan, 147 milyon doların biraz üzerinde SHIB’e sahipken, şuan da 155.359.382 dolar değerinde SHIB’e sahipler.

Cuma ve Cumartesi günleri, anonim cüzdanlar da büyük miktarda SHIB satın aldı. Gizemli bir balina tek başına 114.952.894.138 Shiba Inu (SHIB) satın aldı.

Jim Cramer, Yatırımcıları SHIB ve DOGE Almamaları Konusunda Uyardı

CNBC’nin Mad Money programına ev sahipliği yapan Jim Cramer, geçen hafta yatırımcıların paralarını riskli varlıklara yatırmaktan kaçınmaları gerektiğini ve özellikle kripto paralardan kaçınmaları ve “meme token almamaları” gerektiğini belirtti.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar