.

İlklerin Takımı Galatasaray, Huobi Borsasında Listelendi

Galatasaray, Huobi borsasında listelenecek. Huobi, adını sıkça duyduğumuz borsaların en başında geliyor. Yakın zamanda Türkiye’de de bir ofis açan Huobi, kripto para piyasasının en büyük ve en önemli borsalarından bir tanesi.

Bugün, Huobi Global tarafından GAL token (Galatasaray Taraftar Token) piyasaya sürüldü. Düzenleme aşağıdaki gibi gerçekleşti:

  • 23 Eylül saat 10:00’da (TSİ) GAL mevduat hizmeti açıldı.
  • 24 Eylül saat 10:00’da (TSİ) GAL’in para çekme hizmeti açılacaktır.
İlklerin Takımı Galatasaray, Huobi Borsasında Listeleniyor

İlklerin Takımı Galatasaray

Kendi taraftar tokenini ilk çıkartan kulüp olma özelliği taşıyan Galatasaray, küresel borsaların çoğunda listelenen ilk kulüp olma özelliğini de sahip.

Kısa süre önce küresel çapta geniş yer bulan FTX borsasında listelenen GAL token, bugün de Huobi borsasında listelendi, listelenmenin ayrı bir özelliği de Huobi borsasında şuana kadar listelenen ilk fan token olması.

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus Twitter hesabı üzerinden listeleme hakkında ” Huobi Global’e katılmak mutluluk verici, Socios, Chiliz ağı ve GAL token için büyük bir başları” ifadesini kullandı.

GAL Token’ın Listelendiği Borsalar ve Fiyatı

GAL token şuana kadar, Paribu, FTX, OKEx, Chiliz Exchange, BKEX, Crypto.Com ve son olarak Huobi borsalarında listelendi. Yazının yazıldığı tarihte fiyatı 9.96 dolardan işlem görüyor, fakat tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 35.30 dolardan oldukça uzak.

İlginizi Çekebilir: Huobi, Yasağın Ardından Çinli Kullanıcılar İçin Hizmetlerini Sonlandırdı

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar