.

IOTA Yükselişte, Genel Piyasa Görüntüsü Olumlu Sinyaller Veriyor

IOTA yükelişe devam ediyor.. Bitcoin’in rallisi sayesinde birçok altcoinin devam eden fiyat artışlarının ortasında, IOTA da bu yükselişe katıldı. Son 24 saat içinde IOTA’nın (MIOTA) fiyatı önemli miktarda arttı.

Gerçekten de, geçtiğimiz birkaç hafta çoğu kripto para birimi için harika geçti . Bitcoin’in yükselişiyle başlayarak, Ethereum ve diğer birçok altcoin’in fiyatı her zamankinden daha fazla yükseliyor. Özellikle 2021’in 2. çeyreğinden bu yana yaşanan düşüşle karşılaştırıldığında.

Daha da heyecan verici olan, yalnızca birçok altcoinin fiyatının artması değil, aynı zamanda bazı kriptoların tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) ulaşmayı başarmış olmasıdır. Birkaç isim vermek gerekirse, Solana (SOL) ve Cardano (ADA) geçen hafta boyunca yeni ATH’ler belirledi.

3.09.2021-genel-analiz
Kaynak: Coin360

IOTA’ya geri dönersek , CoinMarketCap’e göre kripto son 24 saat içinde % 32,22 arttı . Şu anda, IOTA’nın (MIOTA) fiyatı 1,62 dolar. Şu ana kadar yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor.

Bu, IOTA’nın fiyatının yeni bir ATH’ye yükselebileceği anlamına mı gelecek? Bunu söylemek zor, IOTA’nın son ATH’si Aralık 2017’de 5,69 $ olarak belirlendi. Bu, Bitcoin’in ilk önemli boğa koşusu sırasındaydı.

Belki de IOTA, bu yıl boğalarla yarışmak ve son set ATH’sini kırmak için hala bir şansa sahip olabilir. Ne de olsa çoğu uzman, Bitcoin fiyatının bu yılın sonuna kadar 100.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Kripto para biriminin kısa geçmişine gelince, çoğu altcoin yükselir ve Bitcoin’in dalgalanma modellerini bir dereceye kadar taklit eder. 

Şimdilik, birçok altcoin hala çok yükselişte. Örneğin Solana, önceki rekorunu kırdıktan bir gün sonra ATH’sini geçti. Bu, SOL’un 2 gün üst üste kendi ATH rekorunu kırdığı anlamına geliyor. Benzer şekilde, Cardano da son birkaç gün içinde set ATH’sini iki kez kırdı. Bu nedenle, yakında daha fazla yeni kripto ATH’nin ortaya çıkması muhtemeldir.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar