Kanada Kripto Para Fonu Nakde Geçti

Kanada Kripto Para Fonu birimlerine hareket eden ülkeler arasında yer alıyor. Aktif olarak yönetilen tek kripto para fonuna da sahip olan Kanada. Son zamanlarda bu kararından vazgeçmiş gibi görünüyor. Rivemont Crypto Fund olarak bilinen Kanada Kripto Fonu 2.3 milyon dolar içermesi ile biliniyordu. Bu miktarın %91’lik oranı ise son zamanlarda yeniden nakde çevrilmesi de öne çıkan bir gelişme olarak ifade edildi. Bu da kripto paralara olan ilginin düşüşünü ve risk grubu içerisinde de olan bir dijital para birimi olarak. Görülmesinden dolayı da yatırımdan vazgeçildiğine dair ihtimaller de bulunuyor.

Rivemont sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamalara dayalı söylemler içerisinde %9’luk bir kısmın halen daha kripto para fonu içerisinde olduğuna yönelik ifadelere yer verildi. Buna yönelik yapılan açıklamalara göre de. Nakde çevirme eyleminin tamamen tedbir amaçlı olduğuna dair bir söylem ortaya çıktı. Kripto piyasasının boğa piyasası olmadığı da söylemlere eklenerek, kripto para borsası dahilinde kısa bir süre içerisinde var olan kurların giderek aşağıya doğru gideceğine dair bir durumun yakın zaman içerisinde ortaya çıkacağına dair düşüncelerin olduğu da söylendi.

Kripto Para Fonu
Kripto Para Fonu

Kripto Para Fonu Borsa Tedbirleri

30 günlük zaman zarfında kendini belli edecek olan kripto borsa kurları; fiyatın bu süreç zarfında yeniden canlanacağı bir ortam haline de gelecektir. Mart ve Haziran aylarında bu tip bir düşüşün gerçekleştiği ve yeniden de meydana geleceği türünde var olan söylemlere dayalı olarak Kanada hareketlerini gerçekleştirerek kripto para fonuna dayalı nakde çevirme işlemlerini hayata geçirdi. Bu zaman zarfında var olan nakdin bir ay sonraki süre zarfında tekrardan kripto fonuna dönüştürülmesi aşaması gündeme gelecek olup, bu sayede yatırımların 2 ya da 3 katına kadar çıkabileceği türünde bir sonucun ortaya konulabileceği durumlar da açığa çıkacaktır. Bu evrede de sanal para yatırımcıları dahilinde meydana gelecek olan kalabalığın eski haline dönüş sağlayacağından dolayı da istenilen arz ve talep döngüsünün ilk zamanlardaki gibi normal bir haline dönmesi durumu da açığa çıkarak istenilenleri elde etme konusunda yardımı dokunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir