.

Keanu Reeves: Biraz HODL Yapıyorum

Matrix Resurrections’ın tanıtımı için yeni bir röportajda konuşan ünlü aktör Keanu Reeves, HODL, kripto paralar, NFT’ler ve metaverse hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

The Verge ile gerçekleştirdiği yeni röportajda, Keanu Reeves’a “kişisel olarak kripto para birimiyle ilgilenip ilgilenmediği” sorulduğunda, aktör, “bir arkadaşım bir süre önce benim için biraz satın aldı” yanıtını verdi. Satın aldığı kripto paralarla hiçbir şey yapmadığını söyleyen aktör, ekledi “daha önce kendim hiç kripto para satın almadım”

Keanu Reeves HODL Yapıyor

Görüşmeci Alex Heath, Reeves’e “Kripto paralarınıza uzun süre dokunmadığınızda buna HODL denir” dedi. Bunun üstüne Reeves, “Evet, biraz HODL yapıyorum” yanıtını verdi

Fakat aktör, arkadaşının kendisi için hangi kripto para birimlerini satın aldığını açıklamadı.

Reeves ve başrol oyuncusu Carrie-Anne Moss , “Matrix” serisinin son filmi “The Matrix Resurrections”ın tanıtımı için röportaj verdi. İkili filmi tartışmanın yanı sıra kripto para birimleri, metaverse, bir “Matrix” video oyunu ve NFT’ler ve hatta VR tabanlı pornografinin geleceği hakkında sorulara cevaplar verdi.

Filminin arkasındaki stüdyo olan Warner Bros. Pictures, filmin Kasım ayında lansmanını gerçekleştirmek için 100.000 adet takas edilemez token (NFT) piyasaya sürerek kripto alanına ilgi göstermişti. NFT’ler çeşitli Matrix temalı avatarlardan oluşuyor ve token başına 50 dolar karşılığında satın alınabiliyor. Her NFT, sahiplerine filmin en tarihi anlarından birini yansıtan kırmızı hap veya mavi hap alma seçeneği sunmuştu.

Reeves, görüşme sırasında NFT’ler hakkında şüphelerini de dile getirdi. 

Oyuncu, “dijital kıtlık” ve “kopyalanamaz şeyler” hakkında ne düşündüğü sorulduğunda, “kolayca yeniden üretilebilen” diye ekledi ve güldü. 

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar