.

Simpsons’a Göre Bitcoin Fiyatı Sonsuza Gidiyor

Kripto borsası Kraken Kurucu Ortağı ve CEO’su Jesse Powell bir röportajda Bitcoin’in “sonsuza gideceğini” söyledi. Görünüşe göre The Simpsons‘ın senaristleri de aynı fikirde.

Kripto borsası Kraken Kurucu Ortağı ve CEO’su Jesse Powell

4 Mart’ta Powell, Bloomberg TV’de Emily Chang ile yaptığı röportajda Bitcoin’den bahsetti ve Bitcoin’in fiyatının sonunda ne kadar yükselebileceği sorulduğunda şu cevabı verdi:

” Tabii ki, sadece spekülasyon yapabiliriz, ancak onu dolar cinsinden ölçtüğünüzde, sonsuza gideceğini düşünmelisiniz … Sanırım çok yakında insanlar bazı şeylerin fiyatını Bitcoin cinsinden ölçmeye başlayacaklar ve gerçek inananların size onun aya, Mars’a kadar gideceğini ve sonunda dünyanın para birimi olacağını söyleyeceğini düşünün. Yani, Bitcoin’in fiyatını dolar cinsinden ölçmeyeceğiz, değerini yalnızca neler satın alabileceğimiz belirleyecek… “

ABD’nin en uzun soluklu dizisi Simpsonlar’ın (The Simpsons) bazı gerçek olayları önceden tahmin etmesi, diziyi hayranlarının gözünde özel kılıyor. Daha önce korona virüs, facetime, akıllı saat, Yunanistan’ın borç temerrüdü, kripto para hatta Donald Trump’ın başkanlığından ABD’deki Kongre Binası işgalini bile bilen dizi;

Bu sefer de The Simpsons’ın “Burger Kings” başlıklı Pazar günkü bölümünde, Marge Simpson “CRAZY CA$H” (CNBC’nin “Mad Money with Jim Cramer” ın bir parodisi) izlediği sırada, aşağıda görebileceğiniz gibi, “BITCOIN” in yanında yeşil bir sonsuzluk simgesi gösteren ekran dikkat çekti.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar