.

Kripto Borsası FTX, NFL Oyuncusu Aaron Jones İle Bir Anlaşma İmzaladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX ve FTX’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yan kuruluşunun arkasındaki firma olan West Realm Shires Services, NFL’nin Green Bay Packers’ı Aaron Jones ile bir ortaklık imzaladı. Basın açıklamasına göre Jones, borsada hisse senedi de satın alan FTX’in yüzü oldu.

“Gelecekteki reklam kazançlarımın bir kısmını kripto para birimlerine yatırmayı planlıyorum.”

Aaron Jones uzun vadeli anlaşma hakkında “Gelecekteki reklam kazançlarımın bir kısmını FTX ABD borsası aracılığıyla kripto para birimine ve diğer blok zinciri ile ilgili varlıklara yatırmayı planlıyorum. Ek olarak, kardeşim ve ben, Showtyme Ventures, LLC aracılığıyla FTX’te hissedar olacağımız için heyecanlıyız. Kardeşim ve ben, FTX’in ilk girişim yatırımımızı temsil etmesinden mutluluk duyuyoruz ”dedi.

Green Bay Packers’dan Tazminatını Kripto Olarak Alacak

Green Bay Packers oyuncusu John, ortaklığın bir parçası olarak, Green Bay Packers’dan tazminatını kripto para olarak alacak. 

FTX ABD CEO’su Brett Harrison yaptığı açıklamada, FTX’in kripto dünyasının ana akım olmasına ve benimsenmesine daha fazla yardımcı olabilmesi için Aaron’ın ekibe katılmasından heyecan duyduğunu söyledi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz! 

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar