.

Kripto Para Borsası Sistemkoin ‘e Erişim Sağlanamıyor!

Faruk Fatih Özer’in yaklaşık 2 milyar dolar ile ülkeyi terk etmesinden sonra Vebitcoin ardından GoldexCo.in’in de faaliyetlerine ara vermesi sonrasında Sistemkoin’e de erişim sağlanamadığı ortaya çıktı.

Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer 19 Nisan günü havalimanında görüntülenmişti. Sonrasında aktarılan detaylara göre kendisi Arnavutluğa gittiğini resmi Thodex internet sitesi üzerinden açıklamıştı. Ayrıca 2 milyar dolar dolandırıcılık yapmadığını, ülkeye geri dönüş yapacağınız ve mağdurlara ücretlerin iade edileceği açıklanmıştı. Ancak belirtilen maddeler şuana kadar herhangi biri gerçekleşmedi. Bu gelişmelerin ardından Türkiye’de birbiri ardına kripto para borsaları faaliyetlerini durduruyor. Son gelişme kripto para borsası Sistemkoin ‘den geldi.

Thodex’in Kurucusu Faruk Fatih Özer ‘in Havalimanından Ayrılırken Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarımız:

TwitterInstagramTelegram

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar