.

Kurumsal Bitcoin Cüzdanlarının Sayısı Büyümeye Devam Ediyor

Glassnode tarafından elde edilen verilere göre, finans kurumları tarafından tutulan Bitcoin cüzdanlarının sayısının artmaya devam ediyor.Kripto topluluğu arasında popüler olan veri toplayıcı Glassnode tarafından sağlanan analiz tablosu, 100-1.000 cüzdan aralığında depolanan Bitcoin arzının yeniden yükseldiğini gösteriyor.

Kurumların Bitcoin’e Talebi Artıyor

Moskovski Capital’in CIO’su tarafından paylaşılan Glassnode tablosu, Nisan ayında 100’den 1.000 BTC’ye sahip olan Bitcoin cüzdanlarının sayısının tekrar arttığını gösteriyor.

Lex Moskovski, 100-1.000 Bitcoin cüzdan yelpazesinin, yakın zamanda Galaxy Digital tarafından satın alınan Coinbase, BitGo gibi saklama platformlarında fon depolamak için belirli bir protokol kullanan finans kurumlarını gösterdiğini açıklıyor.

Aktif Bitcoin Adresleri 3 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Glassnode tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet’e göre, aktif Bitcoin adreslerinin sayısı üç ayın en yüksek seviyesine yükseldi “65.659”.

Önceki yüksek seviye bu yıl 9 Şubat’ta tespit edildi ve “65.525” olmuştu.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar