test

.

Litecoin Fiyat Analizi: 280 Dolar Direnci Aşılamıyor

Salı günü Litecoin, Pazartesi günkü düşüşün tedbirini alarak sadece yüzde 0,26 değer kaybetti. LTC / USD çifti dün 261 dolar seviyesinde sona erdi ve o zamandan beri durgunluk içinde. Yükselen Bollinger Bantları şu anda küçülüyor ve Litecoin fiyat tahminine göre parite önemli bir sıkışma yaşıyor. 335 dolardan düşüş hızlı oldu ve boğalar 250 dolar seviyesinin yakınında koruma arıyor. Boğaları tekrar harekete geçirmek için 233 dolarlık düşük bir seviye yeterliydi. 233 dolarlık düşük seviyelerin geri dönüşü satıcıları şaşırttı ve parite günü 250 dolar civarında kapattı. 246 dolarlık direnç, boğalara çok az meydan okudu ve günü 254 dolardan kapattılar. Yazım sırasında, LTC / USD çifti 261 dolar seviyesinin yakınında işlem görüyor.

Ardından parite, Litecoin fiyat tahminine göre 281 dolarda direnç bulacak. Boğalar, 300 dolarlık yüksek direnci aşmak için büyük hacimlere ihtiyaç duyacak. Bununla birlikte, günlük grafikler Litecoin fiyat tahmininin yükselişini sürdürmesini sağlayarak pozitif önyargı gösteriyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar