Litecoin Vakfı Satın Alması Sonrası Litecoin %4 Değer Kazandı

Geçtiğimiz 24 saat boyunca Kripto Para piyasasındaki durgunluk yaşandığı esnada Litecoin de bu düşüşten ve durgunluktan nasibini almıştı. Litecoin Vakfı ‘nın dün Alman Bankası olan WEG BANK AG’ den hisse aldığını  açıklmasının ardından %4 lik bir değer artışı gerçekleştirdi.

Litecoin Vakfı bu hisse alımı için tamamen merkeziyetsiz ödeme sistemi olan TokenPay ile birlikte hareket etti. Litecoin Vakfı ve TokenPay kurmuş olduğu bu stratejik ortaklıkta bankanın %9.9 u satın alarak Litecoin fiyat paritesinin yükselmesinde büyük bir rol oynamıştır. Bu stratejik ortaklığın yanı sıra TokenPay , Litecoin Vakfı için pazarlama ve teknoloji geliştirme işlemlerinde yardımcı olacak.

Litecoin Vakfı nın Banka Hissesi  Alması Piyasayı Nasıl Etkiledi

Litecoin Vakfı ve TokenPay ın yapmış olduğu hisse satın alımı sonrasında başlayan Litecoin fiyat yükselimi ortalama olarak %4 gibi bir yükseliş gerçekleştirdi ve 79$ a kadar yükseldi. Aynı zamanda Bitcoin ve diğer Altcoinlere kıyasla biraz daha fazla yükselme sergileyen Litecoin kararlı adımlar la ilerlediğini birkez daha göstermiş oldu. Yaşanan bu yükseliş sonucu piyasa değeri 4.5 Milyar Dolar oldu aynı zamanda Total Marketcap ise 225 Milyar dolar olarak listelendi.

Litecoin Kurusu Charlie Lee Ne Dedi

LitecoinVakfı ve TokenPay’in bir Alman bankası olan WEG Bank AG’den hisselsatın almak için stratejik bir ortaklığa girmiş olduklarını duyurmaktan heyecan duyuyorum.Bu durum  Çok heyecan verici, tüketici odaklı kripto çözümleri üzerinde çalışmayı planlıyoruz. Bizi izlemeye devam edin!

 

 

Litecoin Vakfı Satın Alması Sonrası Litecoin %4 Değer Kazandı

Charlie her zaman için kurmuş olduğu LTC coin için inancını sürdürmesine devam ediyor ,yakın zamanda elinde bulundurduğu bütün LTC leri bozdurmasına rağmen. Kurucusu olduğu Kripto Para için her zaman yeni gelişme haberlerini veriyor. Aynı zamanda şahsım adına sıkı bir LTC fanatiğiyim ortalama 1 yıldır sürekli olarak alım-satım gerçekleştiriyorum, nedense Ltc de bulduğum rahatlığı henüz farklı bir coinde bulabilmiş değilim. Şuan için zarar da olsam bile fomo ‘ya kapılmayıp her zamanki gibi LiteCoin in kararlı adımlarla yürümesini izleyeceğim ve uygun gördüğüm seviyelerden alım yapmaya devam edeceğim. Unutmayınız ki bu yazımız yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir