.

DOGE, Yeni ATH ile %80 Yükseldi: Mark Cuban, Dallas Mavs’in Dogecoin’i Asla Satmayacağını Söyledi

0.14 dolarlık yeni ATH ile ilk 10’a yeniden giren Dogecoin, ünlü isimlerin desteğini almaya devam ediyor. Dallas Mavericks, ödemeler için alınan her bir DOGE’yi tutacaklarını açıkladı.

Dallas Mavericks’in biletler ve diğer ürünler için Dogecoin ödemelerini kabul etmeye başladığının açıklanmasının ardından bir ay sonra, ekibin sahibi Marck Cuban, satışlar ile 120.000’den fazla DOGE’ye sahip olduklarını ve meme madeni parayı tutacaklarına söz verdi.

Ek olarak, ABD’li restoratör Guy Fieri ile ünlülerin DOGE’yi benimsemesi devam ediyor. Sonuç olarak, DOGE bir günde neredeyse% 80 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,14 $ ‘a yükseldi.

CoinGecko – 14.04.2021 – 14:02 verileri

DOGE Ödemelerinde Mavs Güncellemesi

Tesla’nın CEO’su Elon Musk tarafından başlatılan Shiba Inu’dan (Köpek Irkı) esinlenen madeni paranın etrafındaki büyük çılgınlığın ardından, çok sayıda ünlü trene katıldı. Milyarder yatırımcı ve Shark Tank (Film) yıldızı Mark Cuban da bunların arasında. Mark Cuban, NBA takımı Dallas Mavericks için bilet ve ürün satışlarının ödemelerinde Dogecoin’i kullanarak bunu bir adım ileriye taşıdı.

Mark Cuban (d. 31 Temmuz 1958) Amerikalı dolar milyarderi iş adamı. NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibidir

Bugün erken saatlerde Mark Cuban, kendisinin Dogecoin girişiminin Twitter hesabında nasıl gittiğine dair bir güncelleme yaptı ve Dallas Mavericks’in “Satışlardan elde edilen gelir ile 122 binden fazla DOGE’ye sahip olduğunu belirtti. Ayrıca, “Mavs tarafından asla tek bir DOGE dahil satılmayacak” sözünü verdi.

DOGE Yeni ATH’ler Görüyor

Dogecoin, ciroların ardından büyük ani fiyat artışlarına eğilimli. Şimdiye kadar, Elon Musk’ın etkisi tartışmasız bir şekilde DOGE’nin değerini çok etkiledi. Fakat, şu anda bu konu hakkında alışılmadık şekilde sessiz kaldı. Bununla birlikte, DOGE son 24 saatte %70’den fazla yükseldi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar