.

Milyarder Tim Draper, Kripto Alanında Takip Ettiği İki Altcoini Açıkladı

Bitcoin savunucusu Tim Draper, güçlü temelleri ve benzersiz kullanım durumları nedeniyle kripto piyasasında yakından takip ettiği iki altcoini açıkladı.

Bloomberg Markets’e verdiği yeni bir röportajda, milyarder girişimci Draper, açık kaynaklı programlanabilir blok zinciri Tezos’un (XTZ) bir kripto projesinde görmek istediği şeylere sahip olduğunu söyledi ve ekledi:

“Aradığım şey, belirli bir tokenin arkasındaki girişimcilerin ve mühendislerin kim olduğu. Bazı tokenleri seviyorum. Tezos’u seviyorum çünkü harika bir mühendislik ekibi var ve bir tokenin nasıl çalıştırılacağını yeniden tanımladılar. Bunu hisse kanıtı olarak yapıyorlar. Daha az enerji kullanıyorlar ve yeni bir yönetim biçimlerine sahipler ve bu heyecan verici.”

Ardından Draper, Ethereum tabanlı altcoin Aragon’u (ANT) takip ettiğini de söyledi. Aragon (ANT), kullanıcıların kendi merkezi olmayan özerk organizasyonlarını (DAO) oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayan açık kaynaklı bir yazılımdır. 

Aragon (ANT), jüri üyelerinin yargısını gerektiren öznel anlaşmazlıkları ele almak için topluluk tarafından yönetilen merkezi olmayan bir mahkeme sistemi geliştirdi. Draper’a göre, bu sistem “jürilerin çalışma biçiminde devrim yaratabilir”.

Associates’in kurucusu Tim Draper, Bitcoin’e bakarak, lider kripto paranın enflasyona karşı büyük bir koruma olduğunu ve protokolünün devlet kurumlarına göre üstün güven ve güvenilirlik sunduğunu söylüyor.

“Yatırımcılar için, Bitcoin’e tutunmanın muhtemelen iyi bir yer olduğunu düşünüyorum çünkü orada sadece 21 milyon Bitcoin var ve onları her yerde kullanmamıza izin veren özgürlüğü ve yazılıma güvendiğinize olan güveni temsil ediyorlar. Bitcoin’e ve teknolojisine güvenmek bir bankaya veya bir devlet kurumuna güvenmekten daha iyidir.”

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar