test

.

NBA Kulüplerinden Boston Celtics, Socios.com Ortaklığını Duyurdu!

17 şampiyonluğu bulunan başarılı NBA kulübü Boston Celtics, Socios.com ile ortaklığını duyurdu.

Celtic cephesinden yapılan açıklamada, Socios.com, Celtics.com’da dijital bir varlığa sahip olacak ve takımın web sitesinin sunum ortağı olarak hizmet verecek ve ilgili haberler, güncellemeler, önemli videolar ve franchise ile ilgili bilgiler için Celtics’in ana merkezinin ön kısmına yerleşecek. Ayrıca Socios.com uluslararası pazarlama faaliyetleriyle bağlantılı olarak Celtics markalarını ve logolarının kullanım hakkına da sahip olacak.

Boston Celtics resmi web sitesinde sağ üstte Socios.com tarafından hazırlandı ifadesine yer verildi.

Socios.com ve Chiliz Ceo’su Alexandre Dreyfus’dan Heyecan Verici Açıklaması

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise, “Boston Celtics ikonik, dünyaca ünlü bir marka ve hızla genişleyen ağımıza katılan en son ABD merkezli spor organizasyonu oldukları için çok mutluyum. Socios.com, pasif taraftarların aktif taraftarlara dönüştürüldüğü küresel bir taraftar etkileşimi güç merkezine hızla dönüşmekte. Bu, dünyanın dört bir yanındaki Celtics taraftarları için sonunda büyük ölçüde gelişmiş taraftar etkileşimine yol açacağına inandığımız heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı.” şeklinde konuştu.

Celtics’in Kıdemli Kurumsal Ortaklıklar ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Ted Dalton, “Celtics markasının büyük bir kısmı, organizasyonu yerel, ulusal ve küresel düzeyde destekleyen harika taraftarlardan oluşuyor ve taraftar etkileşimine bizim kadar değer veren bir ortak bulmaktan heyecan duyuyoruz. Celtics taraftarlarına ulaşmanın her zaman yenilikçi yollarını arıyoruz ve Socios.com ile iş ortaklığımızı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Açıklama Boston resmi Twitter hesabı üzerinden taraftarlara ve Chiliz yatırımcılarına duyuruldu.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar