.

NBA Kulüplerinden Charlotte Hornets Socios Ortaklığını Duyurdu

Spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı olan Socios.com, NBA kulüplerinden, Charlotte Hornets ile resmi ortaklığını duyurdu. Charlotte Hornets, Socios ortaklığı ile birlikte ekosistemde ki 13.NBA kulübü oldu.

Anlaşma Hornets resmi Twitter hesabı üzerinden ” Yeni ortağımız Socios’u duyurmak için can atıyoruz.” notu ile paylaşıldı.

Taraftar Tokenının ne zaman piyasaya sürüleceğine dair ayrıntılar yakında açıklanacak.

Ayrıca Socios.com, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışındaki küresel pazarlarda Hornets markalarını ve logolarını kullanma hakkına sahip olacak.

Charlotte Hornets, Avrupa futbol devleri FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atletico Madrid, Valencia, Manchester City, Inter Milan’ı da içeren ve kadrosunda 60’tan fazla büyük uluslararası kulüp bulunan Socios.com spor ağına katıldı. Ayrıca futbol ve basketbol takımlarının yanı sıra F1,UFC, e-spor ve kriketten bir takım önde gelen kurumlar ile de anlaşma sağladı.

Socios Ekosistemi Büyüyor

Chiliz’in dünya genelinde 160’tan fazla çalışanı var ve bu sayı 2021’in sonunda 200’e ulaşacak. Şirket Madrid, İstanbul ve São Paulo’da yeni bölgesel merkezler açtı ve yakında Kuzey Amerika’da yeni ofisini açacak. Yüzlerce büyük spor organizasyonu, önümüzdeki yıllarda Chiliz ile ortaklaşa Taraftar Tokenlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

FC Barcelona, ​​​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atlético Madrid, Valencia, Manchester City, Inter Milan, Arsenal ve Arjantin ve Portekiz milli takımı dahil olmak üzere, birçok büyük spor kulübü Socios.com ile ortaklık kurdu.

Socios, şuana kadar Türk kulüplerinden Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir, Bursaspor, Göztepe ve Alanyaspor ile anlaşma sağladı. 

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com’un büyük genişleme planları var ve dünya çapında daha birçok Taraftar Token lansmanını hedefliyor. 

Yöneticiler Sevinçli

Hornets Başkan ve Başkan Yardımcısı Fred Whitfield, “Socios.com ile ortak olmaktan ve taraftarlarımızla etkileşim kurmak için onların teknolojisini kullanmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Socios.com’u ortak ailemize entegre etmeyi ve taraftarlarımız arasında varlıklarını oluşturmaya yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.”

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus anlaşma için Twitter hesabı üzerinden ” Farklı bir gün, farklı bir ortaklık” paylaşımını gerçekleştirdi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz! 

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar