.

NBA Kulüplerinden Golden State Warriors, Socios İş Birliğini Duyurdu

Spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı olan Socios.com, NBA kulüplerinden, 6 NBA şampiyonluğu bulunan Golden State Warriors ile resmi ortaklığını duyurdu. Golden State Warriors, Socios ortaklığı ile birlikte ekosistemde ki 11.NBA kulübü oldu.

Golden State cephesi “Spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı ile ortaklığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz.” sözleri ile anlaşmayı duyurdu.

Taraftar Tokenının ne zaman piyasaya sürüleceğine dair ayrıntılar yakında açıklanacak.

Golden State Warriors, Avrupa futbol devleri FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atletico Madrid, Valencia, Manchester City, Inter Milan’ı da içeren ve kadrosunda 60’tan fazla büyük uluslararası kulüp bulunan Socios.com spor ağına katıldı. Ayrıca futbol ve basketbol takımlarının yanı sıra F1,UFC, e-spor ve kriketten bir dizi önde gelen kurumlar ile anlaşma sağladı.

Socios Ekosistemi Büyüyor

Chiliz’in dünya genelinde 160’tan fazla çalışanı var ve bu sayı 2021’in sonunda 200’e ulaşacak. Şirket Madrid, İstanbul ve São Paulo’da yeni bölgesel merkezler açtı ve yakında Kuzey Amerika’da yeni ofisini açacak. Yüzlerce büyük spor organizasyonu, önümüzdeki yıllarda Chiliz ile ortaklaşa Taraftar Tokenlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

FC Barcelona, ​​​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atlético Madrid, Valencia, Manchester City, Inter Milan, Arsenal ve Arjantin ve Portekiz milli takımı dahil olmak üzere, birçok büyük spor kulübü Socios.com ile ortaklık kurdu.

Socios, şuana kadar Türk kulüplerinden Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir, Bursaspor, Göztepe ve Alanyaspor ile anlaşma sağladı. 

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com’un büyük genişleme planları var ve dünya çapında daha birçok Taraftar Token lansmanını hedefliyor. 

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi: “Geçen ay 7 gün içinde 7 büyük NBA takımıyla ortaklık ilan ettikten sonra, şimdi yeniden çalışmaya ve ABD spor endüstrisindeki genişlememizi bir başka büyük kulübü Socios.com kadrosuna katarak devam ettiriyoruz.

Golden State Warriors’ı aramızda görmekten gerçekten heyecan duyuyoruz ve önümüzdeki yıllarda dünya çapında taraftar katılımını artırmak için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Bu son duyuru, ufukta daha birçok duyuruyla birlikte ABD’de bizim için başka bir büyük büyüme döneminin habercisi. Bizi takip edin!”

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar