test

.

NBA Kulüplerinden Utah Jazz Socios Ortaklığını Duyurdu

Spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı olan Socios.com, NBA kulüplerinden Utah Jazz ile resmi ortaklığını duyurdu. Utah Jazz, Socios ortaklığı ile birlikte ekosistemde ki 20. NBA kulübü oldu.

Anlaşma Socios resmi Twitter hesabı üzerinden ‘Şanslı numara 20. Utah Jazz en son ve 20. NBA kulübü olarak ailemize katılacak takım. Socios.com duyurmaktan gurur duyar’ notu ile paylaşıldı.

Taraftar tokenin ne zaman piyasaya sürüleceğine dair ayrıntılar yakında açıklanacak.

Utah Jazz, Avrupa futbol devleri FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atletico Madrid, Valencia, Manchester City, Inter Milan’ı da içeren ve kadrosunda 60’tan fazla büyük uluslararası kulüp bulunan Socios.com spor ağına katıldı. Ayrıca futbol ve basketbol takımlarının yanı sıra F1,UFC, e-spor ve kriketten bir takım önde gelen kurumlar ile de anlaşma sağladı.

Socios Ekosistemi Büyüyor

Chiliz’in dünya genelinde 160’tan fazla çalışanı var ve bu sayı 2021’in sonunda 200’e ulaşacak. Şirket Madrid, İstanbul ve São Paulo’da yeni bölgesel merkezler açtı ve yakında Kuzey Amerika’da yeni ofisini açacak. Yüzlerce büyük spor organizasyonu, önümüzdeki yıllarda Chiliz ile ortaklaşa Taraftar tokenlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atlético Madrid, Valencia, Manchester City, Inter Milan, Arsenal ve Arjantin ve Portekiz milli takımı dahil olmak üzere, birçok büyük spor kulübü Socios.com ile ortaklık kurdu.

Socios, şuana kadar Türk kulüplerinden Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir, Bursaspor, Göztepe, Samsunspor ve Alanyaspor ile anlaşma sağladı.

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com’un büyük genişleme planları var ve dünya çapında daha birçok Taraftar token lansmanını hedefliyor.

Bizleri Twitter, Instagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar