NEO Coin Sahipleri  ONT Airdrop u için 40 Milyon Dolar Alacak

NEO Coin sahipleri, ücretsiz Airdrop durumunda toplam 40 milyon dolar değerinde ONT jetonu alacaklar.

NEO ve ONT, Çin merkezli blok zinciri projeleridir ve kökleri Şangay merkezli bir blockchain Ar-Ge şirketi olan Onchain’e bağlıdır. Ontoloji (ONT), kısa bir süre önce, TRON ve EOS gibi projelerin yanı sıra ana ağını da başlattı ve bu sayade NEO blok zincirinde NEP-5 jetonu olmaktan kendi varlığına geçiş yaptı ve ONT Coin ismini aldı.

NEO Coin Ne Açıklama Yaptı

NEO geliştiricileri daha önce 2 Mart’ta elinde NEO coin bulunan tüm kullanıcıların her 1 NEO için 0.1 ONT alacağını açıkladı. Bu, Ontolojinin (ONT), en yüksek arzın yüzde 10’u olan 100 milyon ONT’yi “ilgili işbirliği ve NEO’nun toplum geribildirimini destekleme” amacıyla NEO Konseyine bağışlayacağını açıklamasından sonra açıklandı. NEO geçtiğimiz günlerde, Airdrop ‘un ikinci yarısını, kullanıcıların tuttukları her 1 NEO için ek bir 0.1 ONT almaya ayarlandığını duyurdu. Reddit’teki birkaç kullanıcı, haftasonu boyunca Airdrop tan gelen ücretsiz coinlerini aldıklarını doğruladı.

Kullanıcılar, ONT blok zincirindeki ücretsiz Airdrop lara burada ayrıntılı olarak açıklanan NEO ile aynı özel anahtarı kullanarak erişebilirler.

NEO Coin kullanıcıları Ne zaman ONT Alacak

Neo Coin Airdrop

ONT, Airdrop listesine kaydolmuş ve bu yılın başlarında KYC şartlarını tamamlamış olan tüm Neo Coin kullanıcılarına ve Airdrop a katılan diğer kullanıcılara zaten 1000 ONT (yaklaşık 4000 $) dağıttı. Mart ayında bir yayınlamış olduğu blog yazısında, çeşitli ortaklıklar ve gelişmeler için dolaşımdaki arzın  %53,75’ini tahsis edeceğini belirttiler. Bu oranların çoğu topluluk ve ekosistem gelişimine doğru gitti.

Çin’in Eternumu olarak adlandırılan NEO, yakın zamanda yeni bir “Merkeziyetsiz Kripto Para ” çağına gireceğini açıkladı. NEO, diğer grupların ağ düğümlerini çalıştırmasına izin veren kısıtlamalarını gevşetmiştir. Bu duyuru NEO’nun ticaret fiyatında bir artış kaydetti. Ancak NEO, uzlaşma nodlarını seçmekle sorumlu olacak ve “Merkeziyetsiz Kripto Para” iddiaları, şüphecilikle karşılandı.

Sonuç Olarak Airdrop lar için şunları söyleyebiliriz.

Blockchain projeleri arasındaki Airdrop lar, son birkaç yıl içinde kripto piyasası hacminde önemli bir momentum gördü. Projeler, Airdrop ların daha büyük bir kitleye erişim sağladığına ve proje hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı olduğuna inanıyor. Ancak, bu hiçbir şekilde yeni bir uygulama değildir. Bitcoin’den Dogecoin’e kadar her büyük projenin, Kullanıcıların kripto para birimlerine sahip olmalarına ve deneme yapmasına izin verdi.

                                                                                     KAYNAK : CCN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir