test

.

New York Belediye Başkanına Göre Dipten Bitcoin Almak Çok Önemli

New York Belediye Başkanı Eric Adams, New York’un kripto ve blok zincirinin merkezi olmasını istiyor. Eric Adams, CNBC’de dipten Bitcoin (BTC) almak isteyenlere güçlü bir iddiada bulundu.

Adams, bir gerileme sırasında bazen daha fazla satın almanın ihtiyatlı olduğunu söyledi ve; “Bazen satın almak için en iyi zaman, işlerin kötüye gittiği zamandır.” sözlerini ekledi.

Ayrıca Belediye başkanlığı seçiminde ezici bir zafer elde ettikten kısa bir süre sonra, ilk üç maaş çekini Bitcoin ile alacağından, bu durumu büyük bir zevkle karşılayacağını söyledi.

Okullarda Blockchain Eğitimi Verilsin” Önerisi

Adams, New York şehrinin teknolojinin merkezi olmasını amaçladığını da dile getirdi. Kripto dostu belediye başkanı, okullarda kripto para ve blockchain teknolojisi hakkında eğitim verilmesini önerdi.

Adams’ın yaptıkları, şehrin gelecekteki kripto girişimleri göz önüne alındığında oldukça ümit verici duruyor fakat şuan da New York sakinleri, düzenleyici rejim nedeniyle çok fazla ticaret seçeneğine sahip değiller. Kripto Para şirketleri, dünyanın finans merkezinde BitLicense (kripto para faaliyetleri gerçekleştirmek için alınması gereken lisans) elde etmek için zaman alıcı ve pahalı bir süreçten geçmek zorunda kalıyorlar. Yazının yazıldığı sırada sadece 20 şirket bu lisansı alabildi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar