.

Newegg Dogecoin ‘i Ana Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek!

Önümüzdeki günlerde Dogecoin fiyatlarını etkileyebilecek önemli bir resmi açıklama yapan Kuzey Amerika’nın önde gelen e-perakende zinciri Newegg, Dogecoin’i web sitesinde alışveriş için resmi ödeme yöntemlerinden biri olarak duyurdu. Elektronik perakende zinciri, teknoloji odaklı endüstride iyi bilinen bir isimdir. Dogecoin desteğinin, yakın gelecekte fiyatını olumlu yönde etkilemesinin yanı sıra artan kripto para biriminin çekiciliğini daha da genişletmesi bekleniyor.

Newegg’in bu kadar gelişmiş, ileriye dönük bir önlem geliştirdiği ilk şey değil. Kripto para birimlerinin yasal bir ödeme yöntemi olarak kullanılması da dahil olmak üzere yeni teknolojileri benimsemede her zaman ön planda kalmıştır. 2014 yılına kadar Bitcoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlayan ilk e-perakende zinciriydi ve şimdi Dogecoin desteğiyle kedisinde bir ilke daha imza attı.

Dogecoin’i Newegg.com’da birincil ödeme yöntemi olarak kabul etmenin heyecanı ve coşkusu oldukça aşikardır. Ayrıca, kripto para biriminin değerindeki son artış, şirketin bu kararı almasına yardımcı oldu. Newegg’in felsefesi, müşterilerin tercihlerine ve tercihlerine uygun farklı ödeme seçenekleri sunarak müşterilere kolaylık sağlamaktır ve Dogecoin’in dahil edilmesi vizyonlarıyla uyumludur.

Dogecoin ile satın alma işlemini tamamlamak için, müşterinin ödeme sırasında düzenleme seçeneğini seçmesi ve ardından BitPay seçeneğini seçmesi gerekir. Müşteriler daha sonra dijital cüzdanlarından Dogecoin kullanarak işlemi tamamlayabilirler. Dogecoin ile nasıl işlem yapılacağına dair tüm ayrıntılar Newegg.com’da bulunabilir.

Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarımız:

TwitterInstagramTelegram

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar