.

Nexo, Fidelity ile İşbirliği İçinde Kriptoya Olan Kurumsal Erişimi Genişletiyor

Nexo, Salı günü yaptığı açıklamada, Blockchain tabanlı kredi platformu Nexo’nun kurumsal yatırımcılara ürün ve altyapı sağlamak için Fidelity Digital Assets ile ortak olacağını duyurdu.

Fidelity’yi emanetçisi olarak kullanan kurumsal yatırımcılar, Nexo’nun ürünlerine ve kripto ana komisyonculuğuna tek bir çatı altında erişebilecekler. Firmanın bir basın açıklamasında, bunun Nexo’nun borç verme çözümleri ile Fidelity’nin varlık koruma işletmeleri arasındaki boşluğu kapatacağı belirtildi.

Anlaşma ile ilgili Nexo’nun kurucu ortağı ve yöneticisi Kalin Metodiev şunları söyledi:  “Bugüne kadar var olmayan hizmetleri sunmak için hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir fırsatı gördük ve işbirliğimiz aracılığıyla tam olarak bunu yapmayı planlıyoruz.”

Fidelity ortaklığını duyuran Londra merkezli Nexo, dünya çapında 2,5 milyondan fazla kullanıcı için 50 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirdi. Bu arada, Fidelity, kripto varlıklarına yönelik kurumsal talep artmaya devam ettikçe dijital varlık ekibini büyütüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar