.

NFT ‘lerin Yarışı: CryptoPunk Satışları NBA Top Shots’u Geçti

Geçtiğimiz hafta, NFT sektöründe ilginç gelişmeler ve satışlar gözlendi. NFT ‘ler üzerine dünyanın farklı bölgelerinden sanatçılar adım atmaktalar. Ülkemizden de bir örnek Gülben Ergen’den gelmişti. Dijital ortamda gerçekleşen satış rekabetinin detayları ise şu şekilde;

NFT Açık Arttırmaları

İlki, Larva Labs tarafından Ethereum ağında (2017 başlarında) tasarlanmış ve basılmış olan “en eski” NFT projeleridir, ikincisi ise Dapper Labs ve Amerikan Ulusal Basketbol Birliği (NBA) arasındaki bir işbirliğidir. Ve En İyi Atış satış hacimleri CryptoPunks satış hacmini gölgede bırakırken, ikincisi geçen hafta efsanevi müzayede evinde Christie’nin yüksek profilli bir müzayedesinin ardından daha büyük hacimler gördü. Christie’s New York’ta 13 Mayıs’ta 9 milyon dolar değerinde CryptoPunks açık artırma yapacak. Dosyaların her biri 24 x 24 piksel olmak üzere toplam 9 “serseri” satılacak. Serseriler – toplam 10.000 – herkes ve herkes tarafından görülebilir, ancak yalnızca bir benzersiz sahibi vardır. En azından potansiyel sahipler için değerlerinin ortaya çıktığı yer burasıdır.

1confirmation kurucusu Nick Tomaino tarafından tweet atıldığı üzere, CryptoPunks satışları geçen hafta% 97 arttı ve 21 milyon doların üzerinde punk sattı. Öte yandan, En İyi Çekimlerde% 36’lık bir düşüş görüldü, ancak yine de 19 milyon dolardan fazla değerde “an” sattı.

Genel olarak, En İyi Şutlar hala önde gidiyor. “Top Shot hala tüm zamanların hacmine liderlik ediyor, ancak bu kripto yerlileri lehine küçük bir veri noktası,” diyen Tomaino, kripto yerlileri için ilk veya ana akım oluşturmak arasında seçim yapacak kripto kurucuları için bir tür tartışma başlattığını da sözlerine ekledi izleyiciler.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar