test

.

Online Alışveriş Sitesi Litecoin(LTC) İle Ödeme Kabul Edecek

Online alışveriş sitesi Newegg, platformlarında BitPay kullanan müşteriler için bir ödeme şekli olarak Litecoin’i (LTC) kabul edeceğini duyurdu.

Gerçekleştirilen basın açıklamasında, California merkezli e-ticaret şirketi Newegg.com, müşterilerinin bu haftadan itibaren Litecoin(LTC) ile ödeme gerçekleştirerek alışveriş yapabileceklerini duyurdu.

Newegg’in marka yöneticisi Andrew Choi’ye göre Litecoin’in entegrasyonu, müşteri deneyimini daha esnek ve kullanışlı hale getiriyor.

“Daha iyi bir online alışveriş deneyimi sunmak yalnızca fiyat ve ürün ile alakalı değil, aynı zamanda insanların istedikleri gibi alışveriş yapmalarına izin vermek ve bu, esnek ödeme seçeneklerini sunmak gerekiyor.”

Newegg, 2014 yılından beri Bitcoin’i (BTC) ve bu yılın başından beri Dogecoin’i (DOGE) kabul etmek için BitPay’i kullanıyor.

Bitcoin gets buy-in from Newegg, the tech-focused retailer - CNET

Şubat ayında ödeme devi PayPal, Litecoin’i mobil ödeme hizmeti Venmo’ya entegre ederek dijital varlıklara desteklerini genişleteceklerini duyurmuştu. Litecoin’in diğer ortakları arasında seyahat rezervasyon platformu Travala, kredi kartı işleme şirketi Aliant Payments ve kripto varlık yönetim platformu BlockFi yer alıyor.

CoinGecko’ya göre Litecoin, son yedi gün içinde %17 kazanç sağladı ve şu anda yazı yazılırken 142.8 dolardan işlem görüyor.

Newegg (NEGG), Mayıs 2021’de Nasdaq’ta halka açık bir şirket olarak listelendi ve mevcut piyasa değeri 7.42 milyar dolar.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar