.

PanceSwap 2 Milyarın Üzerinde Günlük İşlem Hacmi Yakaladı

Merkezi olmayan finans borsası PanceSwap, rakiplerinden Ethereum ‘u geride bıraksa da rekor kırmaya devam ediyor. Son dönemlerde artan ETH fiyatı ile beraber piyasanın yeni yatırımcıları düşük komisyon ücretleri için Pancake ağını tercih ediyor. Aynı zamanda bugün transfer verileri, BSC ve PancakeSwap için rekor rakamların, 3.100 dolarlık zirveye rağmen, Ethereum ağını gerçekten aştığını gösteriyor.

PancakeSwap bu konu üzerinde resmi TVL(Toplam Kilitlenen Değer) verilerini henüz yenilemedi. Şu anlık günlük işlem sayısı 1,93 milyon olarak gözüküyor.

CAKE Token Yükselmeye Devam Ediyor

PanceSwap’ın yerel tokenı alan CAKE aynı zamanda pasif gelir elde etmek için teminat olarak bırakılan varlık. Bu nedenle, özellikle diğer ağlara göre daha yüksek getiri kabiliyeti ile son zamanların en sık tercih edilen isimlerinden. Bugün %5 daha yükselerek 40,36 dolar seviyesine ulaştı. Nisan ayının sonunda yaptığı 44 dolar zirvesi CAKE’ı ilk gününden bu yana %6,400 oranında yükseltti. Yeni aynı ağ üzerine kurulu Binance Coin, 638 dolarlık ATH’sinden sonra şuanda 634 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum bu dönemde 3,100 dolar bölgesini kırıp şuanda belirsiz bir zirveye doğru gidiyor olsa da, Binance Smart Chain üzerine kurulu CAKE, tercih edilirliği ile ön plana çıkıyor.

Önümüzdeki dönemlerde PancakeSwap’ın sağladığı uygun ücretler ve hızlı işlemler sayesinde Ethereum gibi sektörün lideri isimleri de daha da yakınlaşması söz konusu olabilir. Ethereum şu anlık yeni güncellemeler ve yükseltmeler ile transfer ücretlerine ve süresine çözüm bulacağını belirtse de, eğer yeterli değişim sağlanamazsa ileride ağdan büyük bir göç olacağını üzerine tahmin yürütebiliriz.

TwitterTelegramInstagramgundemcoin.com

Gundemcoin’in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar