.

Peter Brandt: XRP Umut Verici, İşte Fiyatını ATH’ye Götürebilecek Şeyler

XRP fiyatı, piyasada ki son çöküşten önce üç ayın en yüksek seviyesi olan 1.41 dolardan geriledi ve 1.10 dolar seviyelerinde konsolide olmaya devam etti. Bununla birlikte, altcoin güçlü zincir içi desteği sürdürdü ve artan ağ etkinliği, yeni zirveleri aşmasına yardımcı olabilir. Yatırımcı Peter Brandt ayrıca altcoinde yapıcı uzun vadeli bir potansiyel görüyor ve bir fiyat patlaması beklediğini belirtiyor.

Brandt, uzun vadeli grafikte bir sonraki yukarı hareket için hazır olabileceğini gösteren bir yükseliş baş ve omuz formasyonu oluşumuna işaret etti. Altcoin için bir sonraki kilit direnç 1,17 dolarda bulunuyor ve direnci kırması durumunda önceki üç ayın en yüksek seviyesini ve ardından yıllık en yüksek seviyesini tekrar test edebilir.

XRP/USD Günlük Grafik
Kaynak: TradingView

Ağ İşlemleri Yükselişe İşaret

XRP için ağ etkinliği yeni zirvelere yükseldi, ağla etkileşime giren aktif adreslerin sayısı bu hafta 6.700’e ulaştı ve geçen haftaya göre %394’lük bir artış yaşandı. Cüzdan adreslerinin sayısındaki artışı, yeni kullanıcıların gelen fiyat patlamasından kâr elde etme umuduyla kalabalıklaşması olarak adlandırabiliriz, genellikle bu durumlarda fiyatlarda bir artış gerçekleşir.

XRP
Aktif XRP Cüzdanları
Kaynak: Santiment

Ripple’ın SEC ile olan davası hala devam etmekte. SEC davası, kripto piyasasının geri kalanı yükseldiğinde XRP fiyat hareketini durdurmada önemli bir rol oynamıştı. Bununla birlikte, Ripple şuanda durumu kendi lehine çevirebilir ve birçok XRP yatırımcısının beklediği gibi, olumlu bir sonuç, fiyat akışını kendi lehine çevirebilir.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar