.

Pi Coin Ne zaman Borsalarda Yerini Alacak?

Pi Coin Ne zaman Borsalarda Yerini Alacak? Şu anda beta modunda olan bir altcoin projesi olan Pi Network ve kullanıcıları ana ağ lansmanını bekliyor. Kripto para birimi projesi, sektördeki kalabalık arasında öne çıkmayı umuyor. Ağ, üyelerin ürün ve hizmetler karşılığında jetonları doğrudan harcayabilecekleri bir P2P marketidir. Proje, kripto dünyasında en çok kullanılan platform ve günlük para birimi olarak hizmet veren bir piyasa olma sloganıyla şimdiden pek çok manşetin dikkatini çekti.

Pi Coin Ne zaman Borsalarda Yerini Alacak?

Pi Network’ün arkasındaki ekibe göre, paralarının kripto varlık borsasında listelenmesi ana ağının piyasaya sürülmesinden sonra yapılacak. Özellikle, tokenlar kripto borsalarında listelenmeden önce, sistemin aynı blok zinciri ile test edilmesi gerekir. Tüm bu testler, Pi’nin hatasız çalıştığını ve hiçbir müdahalesi olmadığını kanıtladıktan sonra, Mainnet’e geçecektir. Bununla birlikte, tüm testlerden sonra, borsalar kripto parayı listeleyecek, ancak şu anda proje, kullanıcıların işlem yapabileceği test paralarını başlattı.

Pi Yüksek Enerji Gerektirmeden Madencilik Yapabiliyor

Mevcut senaryoda, Bitcoin ve diğer birçok PoW tabanlı kripto para madenciliği yapmak için yüksek güç tüketimi gerekiyor. Ayrıca, son günlerde birçok kişi artan güç tüketimi sorunu konusunda endişeli. Ancak Pi Network coinleri internete veya güç tüketimine ihtiyaç duymadan çıkarılabilir. Kullanıcının cep telefonu kapatılırsa, yeniden başlatmanın ardından işlem çalışmaya devam edecek ve kazı işlemi devam edecektir. Bununla birlikte, her 24 saatte bir, kullanıcının jetonları madencilik yapmak için bir kez android uygulamasına katılımını sağlaması gerekecektir.

Ayrıca, ağ yönlendirme avantajları sunar ve her kullanıcı, ortaklık bağlantısını arkadaşlarıyla paylaşarak fazladan jeton çıkarabilir. Ancak, her kullanıcı yalnızca beş davetli üyeden yararlanabilir.

Başlangıç Fiyatı Ne Olacak?

Yine de Pi Ağı beta sürümündedir ve hiçbir yerde listelenmemiştir. Kripto dünyasındaki birçok kişi ve esas olarak kullanıcıları, her bir madalyonun başlangıç ​​fiyatı ile ilgileniyor. Yine de, geliştiriciler açısından, tokenlerin fiyatı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Ve mevcut senaryoda, projenin cari bir değeri yok, ancak yakında değeri ortaya çıkacak.

Bitcoin Balinaları 3 Milyar Dolar Değerinde 50 Bin BTC Satışı Gerçekleştirdi!

Ripple, SEC ‘in Asılsız Suçlamalarını Mahkemeye Taşıyor !

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar