.

Piyasa %25 Gerilerken, Shiba Inu (SHIB) Balinaları Hareketsiz Kaldı

Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasasında hem yerel boğa hem de ayı döngüleri sırasında balinalar arasında en popüler token haline gelmişti. WhaleStats tarafından aktarılan verilere göre, hem Bitcoin hem de altcoin piyasalarında son 24 saatte %25’e yakın mevcut düşüş devam ederken, Shiba Inu (SHIB) balina seviyesindeki adreslerdeki güçlü yerini koruyor.

Balinalar Düşüşe Rağmen ‘HODL’ Dedi

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanındaki toplam balina varlıkları düşünüldüğünde, şu anda cüzdanda tutulan 2 milyar dolarlık token ile Shiba Inu (SHIB), balinalar arasında hala en büyük pozisyon olmaya devam ediyor. Varlıkların USD değeri aynı kalırken, balinalar arasındaki yüzde (veya baskınlık) önemli ölçüde azaldı.

Yazının yazıldığı sırada, Shiba Inu HODL’ları %8 baskınlıkta kalırken, “Diğer” daha hacimsiz tokenler, meme madeni parasına yaklaşan tüm varlıkların %7,89’unu oluşturuyor.

Shiba Inu (SHIB) Market Performansı Zayıf Kaldı

Ne yazık ki yatırımcılar için Shiba Inu güvenli liman varlığı haline gelemedi ve değerinden yaklaşık %15’lik bir düşüş yaşadı. Genel olarak piyasaya kıyasla, SHIB tokeni, Doge, Ethereum ve Avax gibi tokenlere bakıldığında en çok değer kaybedenler listesinde tablonun orta sıralarında yer aldı.

Shiba Inu Günlük Grafik
Kaynak: TradingView.com 

Hafta başında piyasada hızlı ve beklenmedik bir ralli başlamış ve bu da SHIB’in fiyatının kısa vadede %40’a yakın pompalanmasına yol açmıştı. Fakat, güçlü bir düzeltmeden sonra, Shiba Inu’nun değeri yazının yazıldığı sırada son ATH’sinden %66 uzakta bulunuyor. 

Yazının yazıldığı sırada, SHIB tokeni, son 24 saatte %8 değer kaybı ile 0.000003895 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar